Date and time
Add to calendarFollow me
Ми всі живемо в добу «після концептуалізму», і без усвідомлення його значення важко зрозуміти, що відбувається сьогодні в сучасному мистецтві.
У 1960-х художники поставили питання про першість ідеї твору, а не його форми, замислилися над специфічною мовою мистецтва та його межами, що вивело їх за рамки традиційних живопису чи скульптури – перформанс, відео-арт, фотодокументація, інсталяція тощо стали звичними мистецькими практиками. Таких різних художників-концептуалістів як Джозеф Кошут, Сол Левітт, Йозеф Бойс, Валі Експорт, Віто Аккончі, Ханс Хааке об’єднує їх спільний наголос на інтелектуальній складовій мистецтва та його сприйняття, де форма твору (якщо вона взагалі потрібна) залежить тільки від задуму художника.
Все може бути мистецтвом – цей досвід концептуалістів став надзвичайно плідним для постійного розширення художньої сфери, зробив неактуальним поняття стилю чи індивідуальної манери, а натомість дав мистецтву небувалу свободу.
Лекцію читає завідувачка відділу мистецтва ХХ-ХХІ століття Oksana Barshynova.
► 24.03 (субота) 14:00
Вартість квитка: 50 грн
Для студентів, школярів, пенсіонерів: 20 грн
Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScW8qnAxfCNJjg9r0T7wTKl-3MJ6ym049e8f0r-LwPhadrItQ/viewform?c=0&w=1
Програми лекторіїв з усією необхідною інформацією ви можете безкоштовно отримати у холі музею або завантажити за посиланням:https://www.slideshare.net/namumuseum
Подробиці за телефоном: (044) 279 64 62
Date and time
Add to calendarDate and time
Add to calendar