Адрес

ул. Физкультуры 1, корпус 3

Телефон

Call

(044) 333-71-01

Часы работы

Закрыто Часы работы

О месте

Американскьий Гимнастический Клуб - единственная в стране сеть спортивных клубов, основанная на развивающейся гимнастике.
Первый клуб начал свою работу в 2018 году. Основным отличием от других является современное оборудование, возможность заниматься всем желающим, уникальная программа рассчитана на детей от 1,5 года и без ограничения возраста в дальнейшем.
Ведь гимнастика - это базовый вид спорта, который гармонично и просто совершенствует физическую форму и обеспечивает, техническую подготовленность и адаптацию детей и взрослых в повседневной жизни.

Для дошкілят:

Заняття для дітей віком 3,5-4,5 роки включають розминку (вправи для загального розвитку дитини), стрибки, присідання, розважальні вправи, які спрямовані на розвиток уваги та формування навички слухати тренера.

Програма для дошкільнят фокусується на формуванні рухових навичок, вивченні різних гімнастичний рухів, творчому самовираженні дитини та розвитку впевненості у собі. Основи гімнастичних вправ для удосконалення вестибулярного апарату вивчаються у веселій ігровій формі з використанням музичного супроводу,  а також з допомогою виконання вправ на спеціально організованих «станціях».

На занятті, тривалістю 55 хвилин, діти займаються на адаптованому до їхнього віку обладнанні та за спеціально розробленою програмою.

Програма занять для дітей даної вікової групи включає вправи на смузі перешкод, брусах, кільцях, перекладині, колоді, шведській стінці, а також батуті, які сприяють розвитку гнучкості, координації, спритності, балансу та сили.

Програма занять передбачає виконання вправ для зміцнення м’язового корсету та формування навички правильної постави.

Заняття проводяться весело та цікаво, оскільки включають виконання розвивальних завдань з різними предметами, функціональні ігри в «поролоновій ямі», вивчення захоплюючих гімнастичних елементів.

Для дітей від 5 років і без обмежень:

Програма розрахована на дітей і пiдлiткiв, які раніше не займались гімнастикою або ж мають незначний досвід. Заняття в невеликих групах під керівництвом досвідченого тренера принесе не лише радість Вашій дитині, а й справить позитивний вплив на її фізичний та соціальний розвиток. В процесі занять, діти розвивають координацію рухів, пізнають радість володіння власним тілом, опановують навички загальної моторики, знайомляться з безліччю гімнастичних снарядів, які використовуються як в жіночих, так і в чоловічих видах.

Тренери і діти в процесі занять в ігровій формі виконують вправи з використанням різного гімнастичного обладнання: батут, канати, смуги перешкод, «поролонову яму».

Навчальні програми розраховані на навчання дітей у веселій, дружній, ненав’язливій атмосфері. В процесі навчання основним гімнастичним вправам, діти розвивають фізичні якості (силу, гнучкість, спритність, координацію) формують систему рухових умінь та навичок, вдосконалюють техніку виконання вправ, а також  отримують знання про спорт, в цілому, та гімнастику, зокрема.

Заняття в нашому клубі – це можливість кожній без винятку дитині повірити в свою винятковість, в те що він чи вона може займатися спортом, зустріти нових друзів і стати соціально активним членом суспільства. Це одне з пріоритетних завдань нашого клубу.

Програма занять включає:

  • вправи, спрямовані на гармонійний фізичний розвиток;
  • вправи, які виконуються на смузі перешкод;
  • стрибкові комбінації на батуті для розвитку координації та кмітливості;
  • функціональні ігри в «поролоновій ямі»;
  • вправи, спрямовані на розвиток гнучкості;
  • підтягування та перевороти на брусах та перекладині;
  • гімнастичні елементи: перекиди вперед і назад, переворот боком «колесо», місток;
  • вправи на гімнастичних кільцях та канаті, спрямовані на розвиток сили.

Отзывы Отзывы про организатора 0

Оставьте свой отзыв

Рядом с American Gymnastics Club

Учебное заведение

Школа бильярдного мастерства

98 м. ул. Физкультуры 1, Киев

(044) 287-05-08

Учебное заведение
Галерея

Галерея Крылов, "Art of Autographs"

108 м. ул. Большая Васильковская, 55

(067) 542-61-68

Отель

Park Inn by Radisson

120 м. ул. Большая Васильковская, 55, Киев

(044) 586-29-00

Музей

Кличко Музей&Экспо

132 м. вул. Большая Васильковская, 55, Киев

(096) 525-92-44

Отель

Европейский отель

168 м. улица Деловая, 14А, Киев

(044) 200-10-48

Кафе

Компот (Большая Васильковская)

168 м. ул. Большая Васильковская 57/3, Киев

(050) 420-60-65

Общественная организация

Drink&Draw

168 м. ул. Деловая, 14А, (адрес проведения урока может меняться в зависимости от группы)

(093) 204-01-53

Кафе

Cup&Cake

179 м. улица Большая Васильковская, 57/3, Киев

(067) 232-00-36

Кондитерская

Cherry coffee roasters & cakes

184 м. ул. Большая Васильковская, 57/3, Киев

(095) 238-00-82