Закончено

Дата и время

Add to calendar
Ср 05 сен 11:00-19:00

Цена

Цена

Бесплатно

Адрес

Галерея Триптих 34 Andreevsky Spusk

Телефон

Call

(044) 279-07-59

В соцсетях

О событии

Галерея Triptych: Global Arts Workshop представляє «Дослідження форми», дебютний проект молодого й талановитого митця Олександра Ґеффена. Живописна серія намагається розкрити таємниці Всесвіту шляхом естетичного дослідження сакральної геометрії, що обумовлює світобудову. Мандруючи сторінками історії цивілізації, Ґеффен запрошує глядача до діалогу з його вигадливими абстрактними «мислеформами», відсилаючи до біблейських сцен, індуїстської кастової системи, епізодів з історії мистецтв та відомих живописних робіт. За словами митця:

«Світ навколо нас вкрай гармонійний. Уявіть собі людину, у якої рука буде більше за голову, або ніс нижче на 4 сантиметрів. Така людина буде недоладною, хоча це лише сантиметри відхилення від нормальної, у нашому розумінні, пропорції. Ця формула «нормальності» працює і по відношенню до світу, що нас оточує. За складністю фігур приховуються прості форми: математична закономірність. Математично обумовлені «формули краси» були у Вітрувія (широко відомі завдяки ілюстрації Леонардо да Вінчі) та Ле Корбюзьє з його модулором. Який зміст закодовано в цій красі? Про що вона говорить з нами?»

Незважаючи на еклектичність митців, що вплинули на Ґеффена (Френсіс Бекон, Леонардо да Вінчі, Пітер Брейгель старший, Марк Ротко, Еґон Шіле та ін.) та стилістичну варіативність його робіт (автор звертається до пуризму, геометричної абстракції, живопису кольорового поля та орієнталізму), картини говорять власною пластичною мовою. Це не монолог, а багатовимірний діалог: з глядачем, з попередниками, зі Всесвітом. Всі фігури виведені за системою «Модулор», створюючи стійкий паттерн, або алфавіт, а парафінові лінії – це «нитка історії», її значні та тривіальні події, це світ, що «немов кинутий клубок пряжі, сам собі розгортається і котиться далі», такий, яким його уявляли адживіки, стародавні індійські філософи-опозиціонери. 


Про художника

Ґеффен (Ковальов) Олександр Олександрович народився 28 грудня 1989 року, тож пам’ятає світ до розповсюдження інтернета. Закінчив Міжнародний Соломонів університет у Києві за спеціальністю «комп’ютерні науки», але жага до розуміння світобудови та її естетичного виміру не вщухала. Олександр факультативно відвідував Відкритий університет Ізраїлю («історія єврейського народа»), Київський Державний Інститут Декоративно-Прикладного Мистецтва і Дизайну імені Михайла Бойчука («живопис»), Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого («операторське мистецтво»), Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури («теорія та історія мистецтва»). 

Творчий потенціал митця проявлено крізь призму дослідницької роботи, що розвивається у наступних напрямах: дослідження форми, дослідження кольору і фігуративне мистецтво. В арсеналі художника акрил, парафін, сусальні матеріали, поталь, смола, лайнери, акрилові маркері і нитки. «Дослідження форми» – перша персональна виставка молодого митця.

Отзывы Отзывы про организатора 0

Оставьте свой отзыв

Рядом с The Study of Form | Oleksandr Geffen

С детьми
Новый год
Выставка
С детьми | Новый год | Выставка

Выставка «Да будет праздник, свет и тепло!»

Дата и время

Add to calendar
Чт 08 дек 12:00-19:00
Концерт
Юмор
Концерт | Юмор

Подпольный Стендап в Доме Кино

Дата и время

Add to calendar
Пт 09 дек 18:00-20:00
Бесплатно
Новый год
Ярмарка
Бесплатно | Новый год | Ярмарка

Чуткий маркет

Дата и время

Add to calendar
Сб 10 дек 10:00-19:00
С детьми
Новый год
С детьми | Новый год

Osocor Winter Residence : Opening London Story

Дата и время

Add to calendar
Сб 10 дек 10:00-22:00
Концерт
Концерт

"Жадан и Собаки"

Дата и время

Add to calendar
Вс 11 дек 18:00-20:00