Закончено

Дата и время

Add to calendar
Вт 12 дек 10:00 - Ср 31 янв

Цена

Цена

Будет объявлено позже

Адрес

Государственный музей игрушки Кловский спуск 8

Телефон

Call

(044) 253-54-00

В соцсетях

О событии

Державний музей іграшки разом з провідними українськими виробниками ялинкових прикрас: Фабрика ялинкових прикрас (смт. Клавдієво-Тарасове) Клавдиевская фабрика елочных игрушек, Естетична крамниця Щось Цікаве (м. Львів) Щось цікаве / Something interesting, ТЗОВ "ОРБІТАЛ" (м.Теребовля, Тернопільська область) запрошує на Новорічну виставку "Алхімія свята".

Алхімія як синонім чарівного перетворення, магії, дива, вічної загадки увійшла до назви цьогорічної виставки новорічних і різдвяних іграшок. Чому ялинка, знайоме всім вічнозелене дерево, впродовж віків напередодні зимових свят стає символом вічного життя, єднання родини, очікування дива, кращого майбутнього? Чому нащадком яблука стали скляні кулі? Як простий аркуш паперу стає витонченою витинанкою? Як подих майстра-склодува перетворює звичайну скляну трубку на яскраві кулі і фігурки? Що примушує дітей і дорослих вірити в існування доброго чарівника (Діда Мороза, Святого Миколая), який здійснює найзаповітніші мрії? Як простий шматок вати в руках майстра перетворюється на яскраву прикрасу для ялинки? Чому найдешевша цукерка “з ялинки” у святкові дні стає найбажанішим смаколиком? Чому заповітна коробка з новорічними іграшками, що впродовж року стоїть непомітною у шафі, напередодні Нового року та Різдва стає предметом особливої уваги, приводом для розповідей про минулі часи, початком та продовженням сімейних традицій?
Про це та багато іншого зможуть почути, згадати і розповісти відвідувачі музею іграшки впродовж усієї зими.Замовляйте екскурсію за телефоном: 044 253 54 00

Отзывы Отзывы про организатора 0

Оставьте свой отзыв

Рядом с Новорічна виставка "Алхімія свята" у Державному музеї іграшки

Выставка
Выставка
Концерт
Музыка
Концерт | Музыка

Рэп-мюзикл «Ты [Романтика]»

Дата и время

Add to calendar
Ср 24 апр 19:00-21:00
Концерт
Концерт

Dakh Daughters

Дата и время

Add to calendar
Пт 26 апр - Пт 26 апр 21:00
Концерт
Концерт

Мертвий Півень

Дата и время

Add to calendar
Ср 08 мая 19:00-21:00
Концерт
Концерт

Karta Svitu

Дата и время

Add to calendar
Пт 10 мая 19:00-21:00