Finished

Date and time

Add to calendar
Tue 12 Dec 10:00 - Wed 31 Jan

Average bill

Average bill

TBA

Address

STATE MUSEUM OF TOYS Кловский спуск 8

Phone

Call

(044) 253-54-00

Follow me

About event

Державний музей іграшки разом з провідними українськими виробниками ялинкових прикрас: Фабрика ялинкових прикрас (смт. Клавдієво-Тарасове) Клавдиевская фабрика елочных игрушек, Естетична крамниця Щось Цікаве (м. Львів) Щось цікаве / Something interesting, ТЗОВ "ОРБІТАЛ" (м.Теребовля, Тернопільська область) запрошує на Новорічну виставку "Алхімія свята".

Алхімія як синонім чарівного перетворення, магії, дива, вічної загадки увійшла до назви цьогорічної виставки новорічних і різдвяних іграшок. Чому ялинка, знайоме всім вічнозелене дерево, впродовж віків напередодні зимових свят стає символом вічного життя, єднання родини, очікування дива, кращого майбутнього? Чому нащадком яблука стали скляні кулі? Як простий аркуш паперу стає витонченою витинанкою? Як подих майстра-склодува перетворює звичайну скляну трубку на яскраві кулі і фігурки? Що примушує дітей і дорослих вірити в існування доброго чарівника (Діда Мороза, Святого Миколая), який здійснює найзаповітніші мрії? Як простий шматок вати в руках майстра перетворюється на яскраву прикрасу для ялинки? Чому найдешевша цукерка “з ялинки” у святкові дні стає найбажанішим смаколиком? Чому заповітна коробка з новорічними іграшками, що впродовж року стоїть непомітною у шафі, напередодні Нового року та Різдва стає предметом особливої уваги, приводом для розповідей про минулі часи, початком та продовженням сімейних традицій?
Про це та багато іншого зможуть почути, згадати і розповісти відвідувачі музею іграшки впродовж усієї зими.Замовляйте екскурсію за телефоном: 044 253 54 00

Review 0

No review

Next to Новорічна виставка "Алхімія свята" у Державному музеї іграшки

In four days
Театр | Online

Online show "One Hundred Thousand"

Date and time

Add to calendar
Fri 22 Jan 19:00-21:00
Театр | Online

"Fireplace Master" - a theatrical video performance with 3D elements

Date and time

Add to calendar
Sat 23 Jan 19:00-20:30
With kids | Театр

Ice show for the whole family "Charosvit"

Date and time

Add to calendar
Sat 30 Jan 17:00-19:00
Concert

ТНМК - Jazzy Deluxe

Date and time

Add to calendar
Sat 20 Feb 19:00-20:00
Right now
Театр | Online
Join Us on Our Social Networks