Закончено

Дата и время

Add to calendar
Пт 14 сен 09:00-19:00

Цена

Цена

900 - 1500 грн

Адрес

Д12 ул. Десятинная 12, Киев

Телефон

Call

(073) 043-63-33

В соцсетях

О событии

INSCIENCE Conference – глобальна науково-популярна конференція та експозиція в рамках проекту INSCIENCE, яка відбудеться 13-14 вересня. 

13 вересня в ArtHall D12 (вул. Десятинна, 12) вас чекають виступи на теми клімату, астрофізики, біотехнологій та штучного інтелекту та виставка наукомістких стартапів та винаходів. А також інтерактивні дискусії.

14 вересня в UNIT.City (вул. Дорогожицька, 3) ми готуємо:
- воркшопи від наших спікерів;
- дискусії
- пітчинг винаходів та стартапів учасникам та інвесторам;
- нетворкінг.

Програма конференції тут: goo.gl/tj8R8U
Акредитація для медіа:goo.gl/forms/0U0exmO7tVWKwx7x2

Мова заходу: англійська та українська (13 вересня буде синхронний переклад виступів. 14 вересня англомовні воркшопи не перекладатимуться)

СПІКЕРИ

МАЙКЛ ХЕСС @ NASA
Заступник директора космічного центру Ліндона Джонсона в NASA, де працює близько 14 тисяч співробітників. Також Майкл голова відділу космічної медицини. Він відповідає за захист та покращення здоров’я астронавтів, інженерів та науковців космічного центру.

РОБЕРТ ЗУБРІН @ MARS SOCIETY
Аерокосмічний інженер, письменник та засновник Mars Society. Автор книги “The Case for Mars”, популяризатор ідей колонізацій інших планет. Mars Society має свої представництва по всьому світу (з 2018 року і в Україні), до спільноти входить багато входить багато відомих учасників, як от режисер Джеймс Кемерон, підприємець Ілон Маск, астронавт і друга людина на Місяці Базз Олдрін та інші.

КОЛІН РАЙС @ VIRGIN HYPERLOOP ONE
Креативний директор Virgin Hyperloop One, відповідальний за запуск вакуумного потяга в Дубаї. Концепція Hyperloop була представлена Ілоном Маском у 2013 році. Головою правління компанії Hyperloop One є венчурний інвестор та засновник Virgin Group Річард Бренсон.

ЯКУБ БОХИНСЬКИЙ @ НАУКОВИЙ ЦЕНТР КОПЕРНИКА
Польський астрофізик, керівник освітньої лабораторії Наукового центру Коперника, польський представник у консультативному комітеті Європейського космічного агентства з питань освіти. Щоб забезпечити якість наукової комунікації у Польщі, у 2016 році з групою однодумців Якуб створив Асоціацію адвокатів науки. 

ЮРІЙ ГОГОЦІ @ ДРЕКСЕЛЬСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ, США
Вчений українського походження, вже понад 20 років працює в Дрексельському університеті в США, де займається нанотехнологіями. Кілька років тому під його керівництвом група вчених відкрила нове сімейство наноматеріалів – максенів. З них можна зробити нове покоління екранів для смартфонів, надшвидкі зарядні пристрої, фільтри для очищення води тощо.

ЮЛІЯ БЕЗВЕРШЕНКО @ ІНСТИТУТ ТЕОРЕТИЧНОЇ ФІЗИКИ НАН УКРАЇНИ
Заступниця голови Ради молодих вчених НАН України, кандидатка фізико-математичних наук, віце-президентка ГО “Наукова унія”, займається реформуванням науки в Україні.

ЕЙТАН КАТЦ @ TECH FOR GOOD
Ізраїльский підприємець та венчурний інвестор, створив та керував корпоративним інкубатором в Hewlett Packard Enterprise. Ментор інвестиційного акселератору Tech for Good, який поєднує рішення бізнесу та соціальних завдань.

ТА ІНШІ

Якщо у вас є питання пов'язані з конференцією, звертайтесь до нас на пошту go@inscience.io або на сторінку INSCIENCE.

Для вчених, студентів та ветеранів АТО знижка на квиток 50%:

Отзывы Отзывы про организатора 0

Оставьте свой отзыв

Рядом с Науково-популярна конференція INSCIENCE

Концерт
Книги
Концерт | Книги

Сергей Жадан. Стихи

Дата и время

Add to calendar
Чт 30 мар 18:00-20:00
Концерт
Концерт

Хамерман Знищує Віруси

Дата и время

Add to calendar
Сб 01 апр 18:00-20:00
Концерт
Концерт

Скрябин

Дата и время

Add to calendar
Пн 24 апр 18:00-20:00
Концерт
Концерт

Артём Пивоваров

Дата и время

Add to calendar
Сб 06 мая 19:00-21:00
С детьми
Театр
С детьми | Театр

Мавка. Шоу

Дата и время

Add to calendar
Пт 12 мая 19:00-21:00