Закончено

Дата и время

Add to calendar
Чт 20 дек 19:00-22:00

Цена

Цена

250-990 грн

Адрес

Дворец Культуры КПИ проспект Победы, 37, Киев

Телефон

Call

(044) 454-92-03

В соцсетях

О событии

ТОП-подія! Любомир Мельник зустріне свій день народження великим концертом у Києві. Унікальний 3-годинний творчий вечір у рамках світового туру до 70-річчя піаніста!

Квитки онлайн або у касах Concert.ua. Радимо придбати завчасно! Понад 900 уже немає!

Після двох успішних концертів у «Кінопанорамі» та Будинку Кіно протягом двох місяців, музикант повертається до залу, в якому виступав два роки тому, коли вперше приїхав з концертом до України. Все найкраще і нове. Розширена концертна програма, несподівані та цікаві дуети з іншими артистами, спілкування з глядачами... Прийдіть та привітайте маестро з ювілеєм!

Любомир Мельник – композитор та піаніст українського походження, який є піонером Continuous Piano Music. Класично навчений і сильно вплинув на рух мінімалізму початку 1970-х років. Він розробив власну унікальну мову для фортепіано, названу на честь принципу збереження безперервного, неперевершеного потоку звуку.

Любомир Мельник – справжній новатор, який дослідив нові напрямки сучасної музики. Він не тільки вважається одним із найшвидших концертних піаністів у світі, його композиції також справді переносять слухача у нові сфери. Бачити один з його живих виступів – це не що інше, як відкриття нового розумного досвіду.

Мельник показав чудову відданість інструменту, завжди прагнучи відкрити нові способи складання музики в безперервному режимі. Його акцент робиться на фактичному звучанні фортепіано, а також на гармонії та мелодії музики.

Використовуючи швидкі та складні шаблони нот, віртуозний піаністський метод Любомира формує обертони, які в рідкісні моменти об'єднують, стикаються або навіть створюють нові мелодії, і, таким чином, формують композицію за її первісною формою. Щоб виконати це, потрібна особлива техніка, яка за багато років довела його до майстерності.

Приєднавшись до лейблу Erased Tapes ще у 2013 році, його засновник Robert Raths знав, що настав час поділитися великим музичним спадком піаніста, на яке він просто відповів: «Де ви були хлопці, коли мені було тридцять?».

У свої майже сімдесят Любомир Мельник є автором понад 100 творів, а в дискографії має понад 20 виданих альбомів. Його талант визнають як музиканти, так і світові медіа. Показавши світу відео на пісню Христини Соловій, він ще раз довів, що музика немає меж, коли сходяться двоє творчих людей зробити щось спільне, неймовірне і те, чого від них ніхто не чекає.

Вже з вересня Любомир поїхав у свій перший World Tour, який триватиме до кінця 2019 року та охопить безліч міст, країн. Однією з таких буде і його рідна Україна.

З початку світового туру до 70-річчя композитора українського походження минуло вже 6 аншлагів у Дніпрі, Запоріжжі, Черкасах, Чернівцях, Франківську та Тернополі, а також повні зали на концертах в Фінляндії, Данії, Шотландії, Англії, Італії, Німеччині.

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА ТВОРЧИЙ ВЕЧІР ЛЮБОМИРА МЕЛЬНИКА?

1. Тому що це унікальна 3-годинна подія, яка не матиме аналогів протягом всього світового туру!
2. Музикант відомий як один з найшвидших піаністів на планеті встановивши ще понад 30 років тому одразу два світові рекорди Гіннеса.
3. Композитор, який демонструє неймовірне і щоразу вражаюче володіння інструментом, виконуючи авторську музику.

Отзывы Отзывы про организатора 0

Оставьте свой отзыв

Рядом с Любомир Мельник - 70. Мировой тур

Концерт
Музыка
Концерт | Музыка

Сергей Бабкин

Дата и время

Add to calendar
Вс 28 июл 19:00-22:00
Концерт
Общественно-политические
Книги
Концерт | Общественно-политические | Книги

Сергей Жадан и Veteranka

Дата и время

Add to calendar
Сб 03 авг 16:00-18:00
Концерт
Музыка
Концерт | Музыка

Dakh Daughters

Дата и время

Add to calendar
Ср 14 авг - Ср 14 авг 21:00
Концерт
Концерт

Без Обмежень

Дата и время

Add to calendar
Вс 18 авг 19:00-22:00
Концерт
Музыка
Концерт | Музыка

Скрябин и Юрий Юркеш Юрченко

Дата и время

Add to calendar
Вс 18 авг 19:00-22:00