Закончено

Дата и время

Add to calendar
Сб 25 мая 11:00-20:00

Цена

Цена

Бесплатно

Адрес

Довженко-Центр : DOVZHENKO CENTRE ул. Васильковская 1, Киев

Телефон

Call

(044) 201-65-74

В соцсетях

О событии

Всім привіт!
Команда JoyFest запрошує дитячі театральні колективи взяти участь у Четвертому фестивалі дитячих театрів JoyFest.Діти, який відбудеться у Києві 23, 24 та 25 травня 2019 року на чудовому перфомативному майданчику Довженко-Центра - Сцена 6 ( вул. Васильківська, 1)
Ми запрошуємо взяти участь в JOY FEST.ДІТИ театри з будь-яких куточків України та світу, з акторами у віці від 4 до 18 років. Вікові групи учасників поділятимуться на:
- молодшу (4-8 років)
- середню (9-13 років)
- старшу (14-18 років)
Жанр заявлених до участі вистав - не має значення, але перевага надається позитивним роботам, які несуть добро, надію та світло.
Театр може подати заявки на будь-яку кількість вистав (надсилайте на кожну виставу окрему заявку). Максимальний хронометраж вистави-учасника у фестивалі: 90 хвилин.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: ЗАЯВКИ БЕЗ ПОСИЛАНЬ НА ВІДЕО ВИСТАВИ РОЗГЛЯДАТИСЯ ОРГКОМІТЕТОМ НЕ БУДУТЬ!!! (можна надсилати відео з репетиції)

ГО «Міжнародний соціально-культурний проект «Джойфест» протягом семи років проводить безліч цікавих подій у Києві: Міжнародний театральний фестиваль JoyFest (в 2019 році відбудеться 7-й), Всеукраїнський фестиваль дитячих театрів JoyFest.Діти (в 2019 році відбудеться 4-й), Всеукраїнський фестиваль класичної музики «Смальта» (в 2019 році відбудеться 4-й), Міжнародний фестиваль історичного кіно «Поза часом» (в 2019 році відбудеться 6-й) та багато інших постійних та разових культурних подій.

За семирічну історію в рамках театральних проектів JoyFest Київ відвідали театри з України (Київ (багато-багато театрів), Дніпро, Харків, Вінниця, Берегово, Львів, Одеса, Хмельницький, Чернігів, Черкаси, Вишгород, Ірпінь та ін.), Грузії, Вірменії, Литви, Єгипту (два театри), Румунії (два театри), Парагваю, Італії (два театри), Ізраїлю, Польщі, Угорщини. У 2017 та 2018 роках фестиваль відвідала рекордна кількість учасників та глядачів. Було дуже круто!

Приєднуйтесь і ви до нашого драйвового театрального руху.

У програмі фестивалю: конкурсні та позаконкурсні вистави від кращих дитячих театрів, майстер-класи з акторської майстерності, знайомство театральних колективів, обговорення вистав з членами журі (діячі мистецтв з міжнародним досвідом, актори, режисери, педагоги, керівники театрів), урочисте закриття фестивалю та нагородження учасників у різних номінаціях.

Вхід на фестиваль є безкоштовним для усіх глядачів!

Заявки до участі та всі питання з приводу заходу приймаються до 10 квітня 2019 року на електронну адресу: joyfest.info@gmail.com

Тема листа: Заявка на JoyFest.Діти-2019

Форму заявки можна завантажити та заповнити на сайті www.joyfest.info

До зустрічі на JoyFest!

Отзывы Отзывы про организатора 0

Оставьте свой отзыв

Рядом с Четвертый фестиваль детских театров JoyFest.Дети

Бесплатно
Ярмарка
Мода
Бесплатно | Ярмарка | Мода

Летний маркет

Дата и время

Add to calendar
Сб 15 июн 10:00-20:00
Фестиваль
С детьми
Музыка
Фестиваль | С детьми | Музыка
Фестиваль
Бесплатно
С детьми
Онлайн
Кино
Фестиваль | Бесплатно | С детьми | Онлайн | Кино

Чилдрен Кинофест

Дата и время

Add to calendar
Чт 13 июн 10:00-19:00
Фестиваль
Культура
Искусство
Музыка
Кино
Фестиваль | Культура | Искусство | Музыка | Кино

Soundtrack:Ukraine

Дата и время

Add to calendar
Чт 13 июн 13:00-21:00
Бесплатно
Искусство
Выставка
Бесплатно | Искусство | Выставка

Деконструктивная женственность: Влада Ралко, Нина Мурашкина, Инна Хасилева

Дата и время

Add to calendar
Чт 13 июн 11:00-19:00