Address

Motyzhyn village, Kyiv region

Working hours

Closed Working hours

Review 12

Марина

17.05.2021
На 16 травня 2021 о 16.00 в Добропарку був оголошений концерт класичної музики. Неділя, прекрасна погода, тюльпани, музика - задумка була чудова. Але ... ніхто не подумав про велику кількість людей, та ще з маленькими дітками і людей похилого віку. Ще всі ці люди захотіли відвідати Добропарк в період пандемії. Я сама така ж - думала: під'їду до входу, припаркуюся, швидко куплю квиток і ось я вже в парку. Але ж ні ... Машини почали паркуватися вже на Житомирській трасі. Довелося обходити дорогу полем, так як по дорозі йти було неможливо. З двох сторін дороги до Добропарку по узбіччях стояли припарковані машини, а посередині дороги ледве розминалися інші машини в обидві сторони. Оффіційних парковок не вистачало. Насилу пробралися до місця входу в парк і тут виявилася величезні черги з щільно стоячими людьми. Крізь ці черги людей весь час проїжджали машини з парковки. Але українці народ наполегливий: раз приїхали, то потрібно потрапити. Черга рухалася дуже повільно - 3х кас, пропускник по віза картками та входу по internet-квиткам явно не вистачало. Маски у людей ніхто не перевіряв. Повернутися і почекати в машині можливості не було. Я чекала осторонь. Чому б відразу не організувати всі квитки через інтернет, а потім тільки перевіряти штрих-код? Через півтори години в черзі в парк ми таки зайшли. Мої ноги просили хоч якусь лавочку. Але ж ні ... Довелося досить далеко йти від центрального входу, щоб трохи присісти і відпочити. Можна було, звичайно, впасти на траву і лежати, як робили інші, але навряд чи б я вже потім піднялася. Після всього цього, як ви розумієте, велика кількість квітів і ще більша кількість людей серед них, враження вже не справило. Але хотілося відволіктися концертом. Дочекалися, нарешті. Слухачам пропонувалося насолоджуватися музикою в будь-якому місці парку. Однак, там, де передбачалися лавочки: або було занадто голосно, або чутні були тільки ударні інструменти. Погода була сонячна. Люди ховалися в тіні молодих невисоких дерев. Я подумала, а якщо в цьому парку людей застане дощ? Добігти до найближчого укриття без парасольки буде не так то просто, якщо ви взагалі в змозі бігти. Однак, я ціную працю робітників і організаторів Добропарку. Я вдячна людям, які страраются робити нашу країну кращою! Але і не вказати на помилки у мене не виходить.

16.05.2021
Не змогли потрапити. В черзі стояли 1 годину, діти дуже стомилися, тому вирішили ще 1 годину не стояти. Дуже розчаровані поїхали додому. Діти називали цей парк "Злопарк". Дорога дуже погана, паркували автомобіль в полі. Пішки взагалі не можливо було іти, машини їхали по ногам. Жах...

Bogdan Khomenko

07.05.2021
Одне з прекрасних місць недалеко від Києва для сімейних прогулянок. Сподобалась загальна концепція-з 2020 до 2024 парк має вирости від 20га до 300га. Станом на даний момент в експлуатації наче тільки 50га з них, але де дітись є. Тюльпанів і їх сортів-не злічити. Видно, що роботи туди вклали просто гору: ландшафтний дизайн, озера, висадка крупномірів і сподіваюсь, що продовжуватимуть в тому ж дусі! Були в кінці дня і при заході сонця вся ця історія заграє новими барвами
Information taken from google.com

Денис Горшков

06.05.2021
Были с семьёй первый раз 6.05.2021,впечатляет,когда всё закончат будет очень круто,судя по фото предыдущего года - цветовая гамма слабее,но на это повлияла погода...были в будний день,место на парковке нашли сразу,людей как для такой территории - немного,всем рекомендую брать с собой воду и перекусы(на свежем воздухе аппетит растёт!),или как альтернатива - фудкорт...рекомендую посетить
Information taken from google.com

Oksana Poshtar

06.05.2021
Чудовий парк для прогулянок та фотосесій. Парк знаходиться на етапі будівництва тому задіяна не вся територія. Закінчити будівництво парку планують 2024 році! По території парку гуляти маломобільним групам населення дуже складно. Асфальтованих доріжок мало (лише біля основної будівлі), відсутні вказівники (навіть де можна ходити, а де ні), немає карт маршрутів. При купівлі квитка в касі не діє знижка від Приватбанку!
Information taken from google.com

Інна Оленюк

05.05.2021
Місце просто чудове є де пройтись і на що подивитись. Можна ходити скрізь де хочеш. Є спеціальні лежаки на яких лежати саме блаженство. Бажано їхати зранку тому що ближче до обіду дуже великі черги на касах. І перш ніж будете їхати будь ласка помоніторте погоду і чи розцвіли тюльпан. Краще їхати в середині або в кінці травня.
Information taken from google.com

Владимир Прохнич

04.05.2021
Отличное место для проведения времени с семьёй. Чисто, аккуратно, ухоженно. Вход 150 грн взрослый, дети 5-14 лет 80 грн. Территория большая и очень красиво! Есть Фуд зона.
Information taken from google.com

Дарья Чеб

01.05.2021
Очень хорошее и приятное пространство под открытым воздухом. Красивая территория и растения, можно устроить пикник на травке. Приятно что с картой VISA есть скидка на вход. Уборные чистые. Хотелось бы рейсовый автобус туда на постоянной основе, так как добираться иногда не очень удобно.
Information taken from google.com

Borys Zibrov

26.09.2020
Nice park, not much to do in the fall but still a good day out and many nice photo zones. There's lots of construction going on, so I guess place will improve in the years to come. Also food court was quite good, cafe by the entrance not that good
Information taken from google.com

Юрий Манин

10.08.2020
Huge hilly territory with amazing landscape and well-thought infrastructure - amusements, street food, lots of gravel walking paths, a pond to swim. Relaxing and cosy place, though can be crowded at the mid of weekends. You can pay for entrance either by cash or credit card.
Information taken from google.com

Marina Apukhtina (Statsenko)

09.07.2020
A very nice place to just relax, take an amazing photos, walk or ride a bicycle. Definitely, comeback few times to explore every corner of it in different seasons. Great park to spend time.
Information taken from google.com

Viktor Korobkov

30.06.2020
Great place for a weekend picnic! Highly recommended. I'm waiting for a next year for give you one more star.
Information taken from google.com

Past events

Primrose Flower Music Festival

Sun 16 May 16:00-18:00

Petunia Festival 2020

Wed 30 Sep 10:00-20:00

Next to Dobropark

Cafe

DonBalloon - Aviation Cafe

3,25 km. w. Berezivka, Kyiv region

(067) 832-60-60

Sports and outdoor activities

Ranger Quadro Park

3,48 km. Vyshegradskaya 1, Kolonshchina, Kyiv region, Ukraine, 08032

(099) 025-77-18

Sports and outdoor activities

Buggy center "GetDrive"

3,60 km. Berezivka, Kyiv region

(098) 075-75-75

Exhibition Center

KievExpoPlaza

3,78 km. 1 Amsterdamska St, Berezivka village

(098) 208-27-04

Sport Club

Aeroclub "Buzovaya"

7,96 km. Ukraine, Kiev region, Kiev-Svyatoshinsky district, Buzovaya village (0.08 km)

(093) 521-02-95

Hotel

Этнографический комплекс «Украинское село»

8,64 km. Polyana Lisova Street 60, Бузова, Київська обл., Украина, 08120

(099) 333-07-70

Farm

Ясногородська страусина ферма

9,15 km. 32 Podlisna street, Yasnohorodka village

(050) 334-14-58