Адрес

пер. Тараса Шевченка, 5, Киев

Телефон

Call

(095) 050-64-87

Часы работы

Открыто Часы работы

О месте

«Пломінь» – це освітня лабораторія та вільний простір для самовдосконалення особистості. Наш інтелектуальний проект ставить за мету створення міцного фундаменту задля розбудови величі європейської цивілізації. Ми віднаходимо нову категорію людини XXI століття – сильної особистості, що поєднує в собі тріумф духу, мудрості та тіла. Для цього «Пломінь» займається рядом ініціатив.

Лекторій

У приміщенні нашого клубу регулярно проходять просвітницькі заходи: лекції, семінари, освітні курси, виставки, презентації та майстер-класи від провідних українських та європейських інтелектуалів.

Видавництво

Спільно з талановитими перекладачами та редакторами ми здійснюємо видання чільних шедеврів спадщини світової думки. Щоквартально друкується культурологічний журнал «Пломінь», що охоплює метаполітичний, філософський та історичний дискурси.

Бібліотека

Відкрита бібліотека клубу налічує більше 2000 примірників блискучих мислителів минулого та сьогодення. У стінах «Пломеню» ви можете знайти рідкісні видання Платона, Ксенофонта, Сенеки, Евріпіда, Фрідріха Ніцше, Мірчі Еліаде, Ернста та Фрідріха Юнґерів, Мартіна Гайдеґера та багатьох інших.

Інтелектуальна платформа

В рамках спільноти пломеніанців існують мережеві ресурси для поширення своїх напрацювань у пошуках інтелектуального маршруту. Корпус текстів та відеоматеріалів покликаний стати дороговказом і занурити читачів у глибини філософського, культурного та політичного дискурсу.

Читацький клуб

У «Пломені» двічі на місяць збирається читацький клуб для обговорення класики європейської літератури. Під час зустрічей відбувається вільне обговорення під чуйним наглядом модератора, розпізнавання символів та зашифрованих меседжів тексту, дискусія, що більшою мірою розкриває смисли прочитаного тексту.

Книжкова крамниця

Сучасність, на жаль, переповнена інформацією, але не знаннями, тому ми ретельно відбираємо для своїх відвідувачів найкориснішу та найцікавішу літературу. В нашій книжковій крамниці можна придбати найактуальніші рідкісні книги українських та світових видавництв за оптимальною ціною.

Кіноклуб

Кіноклуб «EVROPA» – місце, де ви можете відчути причетність до небезпечних авантюр, історичних зламів, таємних змов, героїчних подвигів та найвищих піднесень людського духу. Ми проводимо покази авторського кіно, дискусії щодо переглянутих фільмів, просвітницькі кіновечори.

Художня студія

Художня студія «Дюрер» не дарма носить ім’я великого майстра Альбрехта Дюрера. Ми плекаємо дух Північного Відродження, ми віримо у справжнє європейське мистецтво. Мистецтво, яке вимагає зусиль, досвіду, уяви і знань. Тому ми поставили собі непросте завдання – стати його осередком, невеликою, але міцною фортецею європейського духу. Для цього ми маємо все необхідне: планшети, мольберти, наочні посібники, підручники та мистецтвознавчу літературу. Регулярно у студії відбуваються заняття з академічного малюнку, майстер-класи та виставки.

Шаховий клуб

У вік інформаційного суспільства здатність мислити на довготривалу перспективу та передбачати можливі перепони на шляху до цілі є запорукою розвитку успішної особистості. В нашому клубі регулярно проводяться шахові турніри, майстер-класи та зустрічі любителів цієї благородної гри.

Курси ораторського мистецтва

Дебати – це освітня технологія та інструмент командоутворення. На них учасники мають змогу навчитись вибудовувати сильну, аргументовану позицію та якісно опонувати, зберігати психологічний комфорт у стресових обставинах та неординарних ситуаціях, перетворюючи відчуття страху на джерело енергії, зацікавлювати аудиторію та розпалювати бажання діяти.

Курси вивчення мов

Якісне осягнення гуманітарного корпусу знань неможливе без знання базових європейських мов. «Пломінь» дарує можливість розпочати вивчення з нуля, щоб у результаті оперувати можливістю читати іменитих світових мислителів в оригіналі, вільно спілкуватись та загалом розширити власний інтелектуальний кругозір.

Пломеніймо!

Отзывы Отзывы про организатора 0

Оставьте свой отзыв

Рядом с Литературный клуб «Пломинь»

Кинотеатр

Киноклуб «Evropa»

7 м. Тараса Шевченко переулок, 5, Киев

Музей

Литературно-мемориальный музей Тараса Шевченко

24 м. переулок Тараса Шевченко, 8А, Киев, Украина, 02000

(044) 278-35-11

Бар

Port Wine Bar

42 м. переулок Тараса Шевченка, 8Б, Киев

Отель

Senator Maidan

44 м. провулок Тараса Шевченка, 8, Київ, Украина, 02000

(044) 200-77-88

Кафе

Madame Josy

60 м. Б. Гринченко ул. 4

(068) 133-80-87

Ресторан

Arbequina

66 м. вулиця Бориса Грінченка, 4, Київ, Украина, 01001

(096) 401-74-44

Бар

Раньше Было Лучше

67 м. Бориса Гринченко улица, 4, Киев

(096) 465-10-25

Бар

VIDRO Craft Beer & Kitchen

67 м. провулок Тараса Шевченка, 1, Київ, Украина, 02000

(068) 546-76-76

Бар

UA Drink Embassy

69 м. ул. Софиевская, 3Б

Кафе

Cuba Coffee Brew - Bar

80 м. Тараса Шевченко переулок, 1/2, Киев

(068) 008-16-55