Закончено

Дата и время

Add to calendar
Вс 30 ноя 10:00-17:00

Адрес

Музей книги и книгопечатания Украины корпус 11, улица Лаврская, 9, Киев

Телефон

Call

(044) 280-79-76

О событии

Друзі! З нагоди 315-ї річниці Конституції Пилипа Орлика, до Дня Конституції України Національний заповідник «Гетьманська столиця» спільно з Музеєм книги і друкарства України підготували виставковий проєкт «Пилип Орлик. Шлях гетьмана».

Це перша виставка, яка розкриває багаторічну зовнішньополітичну діяльність Гетьмана на європейській арені задля здобуття свободи «козацької нації» та творення антиросійської коаліції.

Основою виставки є оригінальні експонати: стародруки, книги, мапи, гравюри, картини, кахлі, зброя з колекцій Національного заповідника «Гетьманська столиця» і Музею книги і друкарства України.

Доповнюють тему копії документів з Центрального державного історичного архіву України, Інституту рукопису НБУ імені В.І. Вернадського, архівів Швеції, Польщі та Франції.

Вперше загалу представляються копії документів з Державного архіву Швеції, виявлені істориками заповідника в 2024 р. за підтримки Міністерства закордонних справ України.

Виставку можна оглянути в Музеї книги і друкарства України з 24 червня до 1 грудня 2025 р.

Отзывы Отзывы про организатора 0

Оставьте свой отзыв

Рядом с Виставка «Пилип Орлик. Шлях гетьмана»

Бесплатно
На улице
Культура
История
Бесплатно | На улице | Культура | История

Исторический пикник «Сладкая жизнь Киева»

Дата и время

Add to calendar
Сб 11 июл 12:00-13:30
Бесплатно
С детьми
На улице
История
Бесплатно | С детьми | На улице | История
Бесплатно
Выставка
Бесплатно | Выставка

Выставка «Леопардолови»

Дата и время

Add to calendar
Сб 11 июл 11:00-23:00
Бесплатно
Выставка
Бесплатно | Выставка

Выставка «Радость»

Дата и время

Add to calendar
Сб 11 июл 12:00-21:00
Бесплатно
Выставка
Бесплатно | Выставка

Выставка «Не спрашивая разрешения»

Дата и время

Add to calendar
Сб 11 июл 12:00-21:00