Закончено

Дата и время

Add to calendar
Сб 17 авг 11:00-21:00

Цена

Цена

Будет объявлено позже

Адрес

M17 CONTEMPORARY ART CENTER ул. Антоновича, 102-104, Киев

Телефон

Call

(067) 310-66-31

В соцсетях

О событии

“Велике Коло” – міжнародний мультиекспозиційний виставковий проект, що представить незалежні художні об’єднання та проекти безпредметного мистецтва з усього світу.

Протягом століть художники малювали переважно репрезентативні зображення – портрети людей, грандіозні сцени історичних подій, пейзажі. Але на початку ХХ сторіччя разом з технічним прогресом художні ідеї починають змінюватися, і важливішим, ніж фотографічна фіксація дійсності, стає бачення художника та сенс, який він вкладає у роботу. Так, виникає ідея безпредметності, і художники-авангардисти виходять за межі традиційних медіа та формують нові види творчості, що актуальні і сьогодні.

“Безпредметне мистецтво – це правда у сьогоднішньому світі постправди; це мистецтво, яке нічого не говорить, а тому глядач вимушений звертатися до власних відчуттів, асоціацій, досвіду”.
Тіберій Сільваші, український художник,
член мистецького об’єднання KNO

На межі ХХ-ХХІ сторіччя виникає рух незалежних художніх проектів та угруповань в сфері безпредметного мистецтва: на початку 90-х років – “Живописний заповідник” у Києві, наприкінці 90-х – CCNOA в Брюсселі та PS Projectspace в Амстердамі. Друга хвиля художніх об’єднань з’являється на межі першого і другого десятиріччя 2000-х: SNO Contemporary Art Projects в Сіднеї, IS-projects у Лейдені, Saturation Point в Лондоні, ParisCONCRET в Парижі, у 2013 році в Пон-де-Кле (Франція) започатковують бієнале безпредметного мистецтва, у 2017 році e9a project space у Фрайбурзі, West Projects у Сіднеї, а в Києві засновується мистецька організація – Kno Kyiv Non Objective.

Проект “Велике Коло” об’єднує ці художні ініціативи та надає змогу на власні очі побачити сучасне безпредметне мистецтво, побачити, як розвинулися та трансформувалися ідеї художників-авангардистів ХХ сторіччя в роботах сучасних митців з різних країн світу.

Впродовж усього літа роботи сучасних художників представлять наступні проекти: Kno Kyiv Non Objective, Київ, Україна; Reflex Wall, Тувумба, Австралія; CCNOA, Брюссель, Бельгія; West Projects, Сідней, Австралія; D.A.C., Ніцца, Франція; Biennale Internationale d'Art Non Objectif, Пон-де-Кле, Франція; e9a, Фрайбург, Німеччина; Saturation Point, Лондон, Велика Британія; Teksas, Грестед, Данія; divisible, Дейтон, Огайо, США.

Проект матиме 4 експозиційні зміни. Експозиція #1 запропонує глядачеві познайомитися з роботами художників Kno Kyiv Non Objective: Тиберий Силваши (Tiberiy Szilvashi), Badri Ghubianuri, Dombrovska Elena, Сергей Попов (Serhiy Popov), Myroslav Vayda, а Reflex Wall представить настінні розписи Ivan Belov і Dima Gred.

Проект “Велике коло” підготовлено художнім об’єднанням “KNO | Kyiv Non Objective”.

За підтримки Adamovskiy Foundation

Відкриття 4 липня о 19:00

Виставка триватиме до 8 вересня 2019 року

Отзывы 0

Оставьте свой отзыв

Рядом с Міжнародний проект non-objective art "Велике Коло"

Завтра
Бесплатно | Выставка

Мультимедийная выставка «Чорнобиль. Подорож»

Дата и время

Add to calendar
Ср 23 июн 10:00-20:00
Завтра
Концерт | Культура | Искусство | Музыка

Моцарт, Шуман. Национальный симфонический оркестр Украины

Дата и время

Add to calendar
Ср 23 июн 19:00-21:00
Завтра
Фестиваль | Искусство | Книги

X Международный фестиваль «Книжный Арсенал»

Дата и время

Add to calendar
Ср 23 июн 12:00-21:00
Завтра
Бесплатно | Искусство | Выставка

Хвала пейзажа. Ахра Аджинджал

Дата и время

Add to calendar
Ср 23 июн 11:00-19:00
Завтра
Бесплатно | Искусство | Выставка

Выставка "Летняя коллекция искусства"

Дата и время

Add to calendar
Ср 23 июн 11:00-21:00