Address

3, Mykola Lysenko street, Kyiv

Working hours

Closed Working hours

About the place

Книгарня "Є" - мережа книгарень

Першу книгарню мережі відкрито 21 грудня 2007 року в м. Києві (вул. Лисенка, 3). Менш ніж за рік книгарня набула репутації магазину з найбільшим вибором українських книг, приємним сервісом (місця для читання, Wi-FiТМ), а також стала відома киянам та гостям столиці як місце культурних зустрічей – презентацій книжок, круглих столів, літературних читань, дитячих заходів.

На 15-му Форумі видавців у Львові (вересень, 2008 р.) Книгарню «Є» визнано найкращою книгарнею в Україні, Книгарнею року.

Мережа Книгарень «Є» має свої особливості, привабливі для покупця:

- найбільший в Україні вибір українських книг,

- книги іноземними мовами,

- відділ дитячої літератури (тут же місце для ігор, дитячі іграшки),

відділ дисків (музика, фільми, ігри, аудіокнига),

- місця для читання,

- безкоштовний Інтернет (Wi-Fi™),

- полиці для буккросингу,

- періодичні культурні заходи (презентації книжок, круглі столи, зустрічі з письменниками тощо).

Мережа Книгарень «Є» має певний концепт, чітко визначену позицію. Вона унікальна: вирізняється серед більшості книжкових мереж тим, що просуває власний, український продукт. Ця позиція відповідає очікуванням суспільства, адже, як засвідчують соціологічні дослідження, більшість українців готові читати українською мовою, серед них більшість – це ті, хто надає перевагу україномовній книжці.

Мережа Книгарень «Є» – це заохочення не тільки для покупця, а й для українського видавця, оскільки його книги посідають тут адекватне місце. Цим мережа принципово відрізняється від більшості інших книжкових мереж в Україні, які цілеспрямовано просувають російську книгу.

Відкритість до інших культур, однак, також вельми важлива, оскільки відкритість – це запорука доступу до передових ідей світового рівня. Саме тому мережа Книгарень «Є» прагне забезпечити великий вибір не тільки українських, а й зарубіжних книг оригінальними мовами.

Засновником мережі є австрійська компанія «ЕСЕМ Медіа ҐмбХ».

«ЕСЕМ Медіа ҐмбХ» відома також як засновник суспільно-політичного видання «Український тиждень» (http://tyzhden.ua/).

Review 7

25.05.2020
Если б был рейтинг ниже, то поставила бы. звоню уточнить где наша доставка, девушка говорить на украинском. Я не местная, переехала в Киев, влюбилась и осталась. Учу украинский на курсах и по книгам, но похвастаться, что понимаю и бегло говорю пока не могу. Попросила перейти на русский, девушка наотрез отказалась, попросила на английский, твердо сказала, что английский она не знает. Это Украина, только на украинском. Интересно а всем туристам можно так хамить? Еле по буквам разобрали, что нужно знать в какой половине будет курьер. Девушка сказала, что не знает, когда курьер поедет, тогда и наберет. Вы серьезно Полный отстой- это минимум, что можно про вас сказать.

Marta

30.05.2019
Це був мій перший і останній досвід купівлі у Кигарні Є. Замовляла книгу 'Психологія впливу' Роберт Чалдині 27.05, прийшло смс повідомленя, що замовлення отримано, звязалися, щоб підтвердити, а дальше я очікувала 4 дні на книгу, але її ніхто не доставляв. Спробувала звязатися з службою підтримки, але ніхто трубку не піднімав або було зайнято, залишила заявку, щоб мені передзвонили, але без результату. Нарешті, з енної спроби я змогла додзвонитися, але розмова з агентом мене шокувала. У мене зразу склалося враження, що над моїм замовленням ніхто не працював. Мене повідомили, що книги на складі не було (хоча на сайті вона була у наявності) і вони нібито тільки годину назад її отримали, коли я спиталася чому мене ніхто не повідомив про ситуацію, мені відповіли, що у них багато заявок і вони ж не можуть всі опрацьовувати. Тут мені взагалі стало не зрозуміло, а хто їх має тоді обробляти, я? і навіщо їх приймати, якщо сервіс не справляється з попитом? Агент служби підтримки почала зі мною говорити у підвищеному тоні і пояснювати, що такі заявки, де нема книг рідкісні, що також мені було не зрозуміло, то їх тоді обробляти не потрібно? Відповіді я так і не почула а тільки запитання 'Вам книга потрібна? Вона буде завтра' і поклала трубку. Коли я передзвонила і захотіла відмінити замовлення, агент ніяк не спробувала розібратися у ситуації і зберегти мене, як клієнта. Враження від сервісу дуже негативні, нікому не рекомендую!!!

Taras Koval

29.04.2018
Мережевий магазин, у кращих традиціях книгарень, витриман фірмовий стиль оформлення. Часті презентації книжок та інших творчих доробків. На жаль, малодосяжний на візочку.
Information taken from google.com

Kulуk Olya

15.03.2018
Оновлена книгарня ще краща, ніж раніше! Тепер є можливість випити кави, доки обераєш книги.
Information taken from google.com

Вася Пріц

08.03.2018
Найкраща мережа книгарень в Україні. Чудові книги, персонал, атмосфера, а найголовніше чудові заходи! Дякую, «Є», за те що ви є!
Information taken from google.com

Alla Polischuk

14.02.2018
Окрім хорошого вибору україномовних та перекладених українською книг, хочу відзначити вміле розташування : доволі просто зорієнтуватись серед розмаїття, до того ж консультанти чудово підготовлені. Тут точно допоможуть підібрати книгу, підкажуть які книжки автора вже перекладені і надруковані, порадять схожих за стилем чи тематикоб авторів. Тут працюють люди, які справді багато читають.
Information taken from google.com

Dima Symonenko

30.01.2018
Атмосферне класне місце, книжки українських авторів коштують дешево / якісь висока. Можна знайти класні американські комікси
Information taken from google.com

Next to Bookstore Ye

Cafe

Golden Gate Art Cafe

59 m. 1 Mykola Lysenko St

(068) 019-78-00

Cafe

Art cafe Bookitoria

59 m. st. Mykola Lysenko, 1, Kyiv

(066) 101-09-10

Cafe

Tres coffee & food bar

76 m. 4 Lysenko St

(097) 366-32-23

Restaurant

osteria Pantagruel

78 m. 1 Lysenko St. (Golden Gate area)

(044) 278-81-42

Monument

Monument to Nikolai Lysenko

99 m. вулиця Володимирська, 48, Київ, Украина, 02000

Restaurant

Très Branché

105 m. 4 Mykoly Lysenka Str. 4, Kyiv

(044) 278-61-25

Restaurant

Très Branché

105 m. 4, Mykoly Lysenka St, Kyiv

(044) 278-61-25

Restaurant

Тре Бранше

105 m. вулиця Миколи Лисенка, 4, Київ, Украина, 02000

(044) 278-61-25

Monument

Monument to the cat Panteleimon

108 m. 1, вулиця Миколи Лисенка, Київ, Украина, 02000

Hostel

Hostel Veselka

108 m. 42 Vladimirskaya Street, Kyiv

(093) 583-59-99