Show text
Show map
The spirit of Kyiv is not only in its parks, temples and monuments. It has been preserved in the original metropolitan cuisine. We tell you that it is definitely worth eating in Kyiv: this list of dishes will appeal to both sweet and meat and fish lovers.

Що поїсти в Києві: судак по-київськи 

Безумовно серед кулінарних візитівок міста на Дніпрі мала бути річкова риба. Адже з давніх-давен саме Дніпро годував місто Кия. Звісно, наразі ситуація змінилась, однак культова страва, рецепт якої відомий з 1965 року, залишилася в меню ресторанів. Її назва – «судак по-київськи».

Чим же така особлива ця страва? Вдалим поєднанням риби та молочних продуктів, зокрема вершків або сметани. Адже тут судак обсмажують до золотавої скоринки, а потім запікають у сметанному соусі. В сучасних ресторанах готують спеціальний вершковий соус із додаванням коктейльних креветок.

  • Де скуштувати: ресторан «Спотикач».

Restaurant Spotykach

Volodymyrska str., 16

Share
Show on map

Що поїсти в Києві: київське сухе варення (київські цукати)

Перші згадки про київське сухе варення датуються далеким 14 століттям. Уже тоді солодощі з Києва надсилали на весільні заходи литовського князя Ягайла. Однак велику славу ласощі у вигляді скибочок фруктів у цукрі здобули вже у 18 столітті. Що й казати, сама імператриця Єлизавета замовляла у столиці пуди цукатів зі слив, абрикосів і персиків та намагалася вивідати їхній рецепт. Кондитерок, що тоді виготовляли варення, було лише декілька. Поговорюють, що найсмачніші цукати робили майстрині з Подолу.

У промислових масштабах виготовляти цукати став Семен Балабуха та його діти. Однак пізніше рецепт сухого варення був втрачений. Відродити його змогли лише у 2014 році.

«Це був культовий смаколик у 18-19 століттях, потім про нього трохи забули, та ось знову відродили кілька років тому. Мова про цукати з фруктів і овочів: дуже круті штучки для перекушування або на подарунок-сувенір з Києва.  І набагато корисніше, ніж київський торт», – розповідає фуд-блогерка Маша Сердюк.

Що поїсти в Києві: київська перепічка

Легендарний київський аналог хот-дога, за яким вже десятки років вишиковуються черги. Перепічка з’явилась у столиці 1981 року і одразу стала улюбленим смаколиком містян.

У чому секрет успіху? Мабуть що в незмінному протягом багатьох років рецепті, відповідають працівники закладу. Хоч він і здається напрочуд простим: це звичайна сосиска в дріжджовому тісті, обсмажена у фритюрі.

Де скуштувати: «Київська перепічка».

st. B. Khmelnitsky, 3A, Kiev

Share
Show on map

Що поїсти в Києві: київський торт

За легендою поява славнозвісного київського торта пов’язана з помилкою кондитерів. Буцімто вони забули поставити яєчний білок для бісквіта у холодильник та приховали помилку, намастивши сухі білкові коржі кремом та прикрасивши квітковим орнаментом.

Однак працівники колишньої фабрики імені Карла Маркса (а сьогоднішньої – Roshen) наголошують, що це звичайнісінька легенда, а рецептура торта розроблялася багато років. Що відомо достеменно, так те, що вперше легендарний торт приготували у 1956 році, а запатентували – в 1973-му.

З тих часів кондитери експериментували з горіхово-білковою частиною, додаючи різні горіхи – від кеш’ю до арахісу. Врешті-решт класичним став варіант із фундуком.

  • Де скуштувати: купивши у магазинах Roshen.

Company store ROSHEN

Khreshchatyk street, 29/1, Kiev

Share
Show on map

Що поїсти в Києві: котлета по-київськи

За офіційними джерелами перша котлета по-київськи була приготована у 1947 році. З того часу вона увійшла в меню ресторанів при готелях «Інтурист» та розповсюдилась по всьому світу. Саме з цією стравою більшість іноземців асоціюють Київ.

Приготувати котлету по-київськи – по-справжньому складна справа. Хрустке панірування, соковите м’ясо і рідка серединка – ось три складові, які мають бути присутні у цій кулінарній легенді.

Де скуштувати: Chicken Kyiv.

Chicken Kyiv

Khreshchatyk / Zankovetskaya 15/4 Kiev

Share
Show on map

Що поїсти в Києві: цукерки «Київ вечірній»

Ще одні ласощі, які почала виробляти колишня фабрика імені Карла Маркса, що наразі носить назву «Roshen». Цукерки з фундуком, аналогів яким ви не знайдете ані в Україні, ані за кордоном, можна було скуштувати вже з 1984 року.

Цікаво, що рецептура ласощів усі ці роки залишається незмінною. А от дизайн коробки трошки змінився: якщо раніше там можна було побачити Хрещатик, то наразі – різноманітні столичні пам’ятки.

  • Де скуштувати: купивши у магазинах Roshen.

Museum "ROSHEN"

Prospekt Nauki, 1, Kyiv

Share
Show on map

Нагадаємо, що ми розповідали про столичні заклади, де можна поласувати стравами традиційної української кухні.

Review 0

No review