Закончено

Дата и время

Add to calendar
Сб 26 янв 10:30 - Вс 27 янв 19:45

Цена

Цена

80/400 грн

Адрес

Университет "Украина" улица Львовская, 23, Киев

Телефон

Call

(067) 320-10-53

В соцсетях

О событии

Запрошуємо вас на щорічну зустріч шанувальників пермакультури!

Пермакультура (перманентна або стала культура + стале землеробство) - підхід до вирішення проблем, спрямований на пошук взаємовигідних рішень; дизайн земельних та соціальних систем на основі принципів сталого розвитку, перейнятих з природи та місцевої культури.

Основною темою нашої зустрічі буде міська пермакультура. Поговоримо про зменшення та переробку відходів, створення безпечного, енергопасивного маловитратного житла для людей та збереження і примноження ніш для дикої природи, дієві механізми самоврядування, створення прямих економічних та дружніх зв'язків між фермерами та містянами, міське фермерство, екологічні послуги та інклюзивні середовища. Задля генерації нових знань та співпраці пермакультурні зустрічі завжди мають основну тему, що пов'язана з основним напрямом діяльності нашої організації на поточний рік. Проте ми не оминемо і стратегічні теми: екологічне фермерство, протидія екологічній та соціальній кризам, освіта та дизайнерське консультування. Традиційно організуємо спілкування за регіонами та пошук місцевих партнерів, і, продовжуючи досвід минулорічної зустрічі, започаткуємо нову традицію: представлення новин та можливостей мережі демонстраційно-освітніх центрів пермакультури. Буде також програма для дітей, цікаві екскурсії, спільний стіл з вирощених учасниками екологічних продуктів та святкування наших досягнень - приїжджайте та долучайтеся до формування нашої розмаїтої програми! Буде корисно, цікаво та весело!

Минулорічна зустріч показала важливість взаємозбагачуючого спілкування між науковцями та практиками. Тому ми продовжуємо цю традицію, і проводимо науково-практичну конференцію за основною тематикою. Конференція проходитиме на англійській мові із залученням закордонних та дистанційних доповідачів та учасників. Якщо не розумієте англійську - не хвилюйтесь! Буде організовано переклад пленарних презентацій пошепки або з використанням радіоапаратури (при наборі достатньої групи бажаючих). Також принаймні одна секція конференції проходитиме українською мовою. Паралельно з конференцією будуть організовані цікаві екскурсії для дітей та дорослих і самостійно організоване учасниками спілкування та святкування.

На пермакультурній зустрічі практики пермакультури зможуть поділитися своїм досвідом у формі доповідей, обговорень та майстер-класів.

Тому не вагайтесь і приїжджайте на обидва дні заходу. Тим паче що єдиний реєстраційний внесок за участь в обох заходах (зустріч плюс конференція) складає лише 400 грн. Приїжджайте усією родиною - для дітей до 16 років участь безкоштовна, а для дорослих діє знижка 80 грн. Волонтерам, доповідачам, вимушеним переселенцям, учасникам АТО та малозабезпеченим ми пропонуємо безкоштовну участь.

http://permaculture.in.ua/175-upc

Отзывы 0

Оставьте свой отзыв

Рядом с IV Пермакультурна зустріч / Conference "Urban Permaculture"

Проходит сейчас
Бесплатно | Лекция | Онлайн

Есть по-советски в кинотекстах 1960-1980 годов

Дата и время

Add to calendar
Пн 19 апр 18:30-20:00
Проходит сейчас
С детьми | Выставка

Выставка Робопарк

Дата и время

Add to calendar
Пн 19 апр 10:00-21:00
Завтра
Бесплатно | Лекция | Онлайн

Бесплатная оnline-лекция «ТОП 5 форматов чат-ботов для различных проектов»

Дата и время

Add to calendar
Вт 20 апр 19:30-21:00
Завтра
С детьми | Мастер-класс

Мастерская писанок в Музее Ивана Гончара

Дата и время

Add to calendar
Вт 20 апр 11:00-17:00
Завтра
Лекция | Онлайн

Достигаем целей, управляем временем

Дата и время

Add to calendar
Вт 20 апр 13:00-15:00