Дата и время
Add to calendarНаціональний камерний ансамбль "Київські солісти"
Дириґент Володимир СІРЕНКО
Концерт ансамблю «Київські солісти» у атмосферному акустичному залі старовинної Німецької Кірхи поєднує різдвяну колядкову атмосферу з шедеврами барокової та класичної музики ХХ століття, створюючи цілісний святковий вечір.
На початку і на завершення концерту звучатимуть українські колядки, котрі занурять слухачів у живу різдвяну традицію та створять камерний, душевний настрій у просторі Кірхи. У центрі програми – три контрастні, але споріднені за енергією твори для струнного складу.
Кончерто ґросо ре мажор Георґа Фридріха ГЕНДЕЛЯ з його урочистою увертюрою, танцювальними епізодами та блискучими швидкими частинами відтворює пишну барокову святковість і діалог концертуючої групи зі струнною «ripieno».
Безсмертна Симфонія‑кончертанте мі‑бемоль мажор Вольфґанґа Амадея МОЦАРТА, яку виконають Дмитро ТКАЧЕНКО (скрипка) та Оксана ДАРБІНЬ (альт), розкриває шлях від шляхетної урочистості до ліричної сповіді й віртуозного фіналу, де два солісти ведуть рівноправну, надзвичайно витончену розмову.
«Проста симфонія» Бенджаміна БРІТТЕНА, написана на основі його юнацьких мініатюр, додає до вечора англійський гумор і неокласичну грацію: від енергійного бурре та іскристого піццикато до зосередженої сарабанди й дотепного фіналу.
У поєднанні з колядками ці три опуси вибудовують музичну подорож крізь епохи – від бароко до ХХ століття – з незмінним відчуттям світла, очікування дива і внутрішнього тепла Різдва.
Програма:
1. Колядуємо
2. ГЕНДЕЛЬ: Кончерто ґросо ре-мажор op. 6 № 5:
• I. Ouverture: Larghetto
• II. Allegro
• III. Presto
• IV. Largo
• V. Allegro
• VI. Menuet
3. МОЦАРТ: Симфонія-кончертанте для скрипки, альта та оркестру, мі-бемоль мажор, K.364:
• I. Allegro maestoso
• II. Andante
• III. Presto
Солісти: Дмитро ТКАЧЕНКО (скрипка) і Оксана ДАРБІНЬ (альт)
4. БРІТТЕН: Проста симфонія для струнного оркестру, op. 4:
• Boisterous Bourrée (Буйне бурре)
• Playful Pizzicato (Жартівливе піццикато)
• Sentimental Sarabande (Сентиментальна сарабанда)
• Frolicsome Finale (Грайливий фінал)
5. Колядуємо
УВАГА! Прохід та проїзд до Кірхи Святої Катерини (вул. Лютеранська, 22) здійснюється виключно зі сторони вулиці Хрещатик.
Дата и время
Add to calendarХамерман Знищує Віруси "Новорічне свято"
Дата и время
Add to calendar