Address

7, вулиця Солом'янська, Київ, Україна, 02000

About the place

The State University of Telecommunications is the leading multidisciplinary higher education institution in the field of communications. The University has the IV level of accreditation, provides training for specialists with higher education to provide quality education of various educational and qualification levels (bachelor, specialist, master)

Review 6

14.07.2019
Закінчив 1 курс спеціалізації Системний Аналіз Мені дуже подобається навчатися на системного аналітика. Кожен день навчання надає такі знання які одразу ж можна використовувати в повсякденному житті. Я дуже задоволений, що я також отримую знання у програмуванні на різних мовах і роботі в різних професійних пакетах програм. Спеціальність системний аналіз створює з мене універсального спеціаліста. Це надає впевненості у подальшому працевлаштуванні.

Анастасія Соловюк

19.07.2017
закінчила 3 курс, спеціальність "Комп'ютерна інженерія". За останні роки відбулося багато суттєвих змін в навчальному процесі. Більше уваги приділяють практичним заняттям, збільшилась кількість занять англійською мовою, що дає змогу виходити на міжнародний рівень. Студенти мають змогу за період навчання вивчити до 8 мов програмування. Професійний викладацький склад, чудовий рівень викладання матеріалу. під час навчання є можливість отримати сертифікати провідних компаній(Cisco, HP etc.). Університет має багато партнерів-роботодавців. Тому студенти, які дійсно стараються, навчаються, мають змогу отримати роботу в провідних міжнародних ІТ-компаніях.
Information taken from google.com

Ольга Крам

16.05.2017
Я навчаюся на 4 курсі на факультеті Інформаційних технології. Дуже задоволена,що поступила в ДУТ,адже навчання на вищому рівні. Особливо тішить відношення викладачів до студентів,а також рівень викладання предметів. Крім навчання,студент має змогу всебічно розвиватися,є багато гуртків.Також іногородні студенти мають можливість проживати в гуртожитку,який знаходиться біля університету.
Information taken from google.com

Dana Sosnova

27.03.2017
Вступила до Державного Університету Телекомунікацій в 2016 році на спеціальність Телекомунікації. У мене були високі бали по ЗНО і я чекала багато від університету. Як і кожному першокурснику, мені було незвично та дещо дивно перший тиждень тут. Минуло трохи часу і я була приємно вражена. На практичних заняттях нам показували як обжимати кабелі, як працює апарат для зварювання оптоволокна. Можливість зробити щось "своїми руками" у телекомунікаціях дала мені поштовх і тепер я все більше заглиблююсь у спеціальність, це дуже цікаво, особливо коли ти можеш до всього доторкнутися. Теоретичні знання викладають на такому рівні, що я можу потім успішно застосовувати їх на практичних заняттях. Зараз проходжу сертифікацію компанії Hewlett-Packard. Скоро я отримаю сертифікат, який підтвердить мої практичні навички та дозволить влаштуватися на гарну роботу. Приєднуйтесь до нашої дружної студентської спільноти!
Information taken from google.com

Влад Дорощук

21.03.2017
Всім привіт. Я студент 2 курсу, навчаюсь по спеціальності комп'ютерної інженерії. Коли я поступав у цей університет, я був скептично налаштований, але вже черз місяць навчання я зрозумів що помилявся. Університет тепло зустрів мене. Тут навчається багато прекрасних людей. Викладачі викладають професійно і цікаво. В університеті дуже сильна технічна база і є договори з багатьма компаніями. Якщо узагальнити, то я задоволений своїм вибором і порекомендую сюди поступати іншим.
Information taken from google.com

Натали Киевская

06.02.2017
Я студентка першого курсу факультету Телекомунікацій. Вступила у цей ВУЗ у 2016 році. Як і всі абітурієнти дуже хвилювалась: спочатку за екзамени, а потім через вступну кампанію. Згадуючи себе в 11 класі, можу сказати, що я буквально була на роздоріжжі, я багато часу проводила в інтернеті, шукаючи ВУЗи в яких була «адекватна» ситуація з конкурсним балом і вступною кампанією. Коли натрапила на сайт ДУТ мені була запропонована анкета абітурієнта, я заповнила цю анкету, після чого, через декілька днів мені подзвонили з університету. Тепер я з точністю можу сказати, що цей дзвінок змінив моє життя. Розумію, що це звучить пафосно, але так воно і є. На мою думку, ще ні один університет не турбувався так про своїх майбутніх студентів. Так як цього року всі документи подавались в електронному вигляді, це все було для мене нове і незнайоме, я боялась зробити щось не так, але студенти, які займались агітацією абітурієнтів, дуже добре все мені пояснили. Також я була на Дні відкритих дверей. Нам провели гарну екскурсію, пояснили, що ми будемо вивчати. Чесно кажучи, що мене найбільше вразило, так це індивідуальний підхід до кожного абітурієнта. Студенти, які її проводили, розуміли, що є люди які знають куди вони вступають, на яку спеціальність і добре обізнані у цій сфері, але були і ті, які поняття не мали куди вони потрапили. Якщо такі люди читають цей коментар, знайте, я з вами. Хочу вас заспокоїти, не все так страшно, як здається. В цьому універі я зрозуміла одне : якщо ти ХОЧЕШ навчитись, тобі в цьому допоможуть. Головне твої старання і наполегливість. Приємно те, що здавши першу сесію, я не заплатила ні копійки нікому. Корупції немає, це головне. Важливим аспектом є те, що в цьому університеті студентів дійсно слухають і чують. Можливо це пов’язано з тим, що нас не так вже й багато, але це такий маленький механізм, який вдало працює і постійно вдосконалюється. Гортаючи коментарі, я думаю, ви неодноразово натрапите на негативні , поставтесь до них «з розумом». Так звані «+» і «-» завжди є і будуть, як я вже сказала університет постійно вдосконалюється. На мою думку, в найближчому майбутньому ДУТ буде приваблювати найкращих студентів України і не тільки
Information taken from google.com

Next to State University of Telecommunications

Restaurant

Lucca

233 m. street Solomianska, 11, Kyiv

(067) 408-31-94

Restaurant

Novenkiy

281 m. 37В Lipkovskogo st , residential complex Dynasty

(096) 118-18-74

Restaurant

Kambuz

360 m. 43, Vasyl Lipkivskyi Street, Kyiv

(067) 303-17-17

Pub

Barrel Pub

361 m. 45 Vasylia Lypkivskoho St, Kyiv

(067) 351-27-97

Park

Solomianskyi Landscape Park

413 m. Mekhanizatoriv St, Kyiv

(073) 150-14-92

Social organization

Energy plant

422 m. 13 Caucasian street, Kyiv

(067) 489-83-27

Swimming pool

Pool «Sporrent»

427 m. 10, Kavkazka St, Kyiv

(094) 907-08-79

Restaurant

Fujiwara Yoshi

438 m. вулиця Солом'янська, 15A, Київ, Украина, 03110

(044) 360-02-09

Restaurant

Fujiwara Yoshi

439 m. Solomyanska Street, 15A, Kyiv

(067) 400-89-88

Restaurant

Solomenskaya brewery

466 m. Solomianska Square, 2B, Kyiv

(095) 248-07-77

Join Us on Our Social Networks