Address

Academician Glushkova, 10, Kiev

Working hours

Open Working hours

About the place

Free Riding Club, a charity equestrian club, is a non-profit project created to:

Help people, regardless of their social status, views and beliefs, overcome self-doubt, find friends, get to know equestrian-related professions, and start a career in horse care or sports.
Help horses in trouble survive and find worthy owners.
The club has 2 categories of members:

Commercial group - members of the group without age restrictions who pay for the selected training package;

Charitable group - children and adolescents from 8 to 16 years old who study free of charge according to the training program appointed by the coach, taking into account physical data and abilities.

At the expense of income from a commercial group, we buy horses in distress (slaughter or the threat of slaughter, hunger if the owners go bankrupt) and form charitable subscriptions (25% of training in the Club is free).

The training programs for commercial and charitable groups are exactly the same. The charitable group participates in competitions at the expense of the Club.

Children for charitable subscriptions are competitively selected, that is, to fill one free seat, we invite up to 15 children to a trial lesson. Trial lessons are also free.

You can join the initiative right now: come to the training session or just help.

Review 8

Sonchik Fedorovska

23.06.2020
спасибо мой любимый клуб за все что вы сделали для меня , это были лучшие времена ! Правильный подход к тренировкам и понятное объяснение . Всем советую этот клуб !!!!!))))
Information taken from google.com

Lilia Zagrebelna

03.06.2020
Ми дуже щасливі, що нам вдалося знайти Free Riding Club, адже доня давно мріяла про заняття конкуром. А з її комплекцією це було проблематично, бо на вигляд маленька, і тому більшість клубів і тренерів побоюються навчати дитину стрибати на коні через перешкоди. Але, як то кажуть, якщо дуже хотіти, то всього можна досягти. От і у нас так вийшло, ми знайшли свій клуб, свого тренера - Олексія, і свого напарника - Подарунка)) Власне, заняття вероховою їздою - це не лише про уміння скакати на коні, це більше про взаємопорозуміння, про знаходження контакту із конем, про уміння відчути настрій і знайти спільну мову; це про постійну увагу та контроль себе і свого друга, адже лише подружившись із конем, можна досягнути результатів. Точно нічого не вийде, якщо ламати його через силу. Якщо виїздка, то це про відточування навичок управління конем, розвиток естетичних уподобань вершника, артистизм і колосальна сила волі. А якщо хочете навчити дитину не боятися життєвих перешкод і з упевненістю дивитися на численні барєри, ловити кайф від швидкості і перемоги над самим собою - то це конкур. Соломія не лише навчається, як правильно робити вольти, легко змінювати алюри, розраховувати кількість кроків перед стрибком, як триматися, аби подолати перешкоду - після уроку дорогою до стайні - це завжди розбір польотів, що було правильно і не правильно, що потрібно зробити наступного разу. Окремим профорієнтовним елементом є засідлання і розсідлання коня - почистити шерстку, зняти і помити вуздечку, розчесати хвоста і ну і не без того, щоб дати цукру конику за гарну роботу)) А взагалі - заняття Солі у Free Riding Club - це наша сімейна розвага; дитина займається, а ми з татом виступаємо групою підтримки. Можна брати із собою термос та бутерброди і влаштовувати собі пікнік, поки дитина при ділі))) До того ж і атмосфера у клубі сприяє - стайня дуже затишна, всі працівники по-дружньому привітні, і коні як домашні улюбленці))) ласкаві.
Information taken from google.com

Андрей Святашов

30.05.2020
Не знаю как клуб, но лошадки ухоженные и дружелюбные, можно покормить и погладить прямо с улицы через забор????
Information taken from google.com

Kateryna Kochura

29.05.2020
Очень понравился клуб!!! Мне повезло заниматься с тренером Галиной, она замечательный тренер, все очень доступно объясняет! И хоть пришлось оставить занятия, вспоминаю с радостью. Особенно радует, как много детей и подростков занимаются верховой ездой во Free-Riding Club и как уверенно держатся в седле. А еще, очень порадовало, что основатели клуба не равнодушны к лошадям с нелегкой судьбой))) Очень рекомендую!
Information taken from google.com

Yuliya Peshaya

28.05.2020
Моя дочь занимается уже два года в этом клубе. Наш тренер Алексей ей очень нравится. Тренировки проходят активно, динамично, виден результат и главное - желание ребёнка продолжать заниматься. Подход к ребёнку был найден сразу. На все просьбы и администрация, и тренер реагирует адекватно. Конфликтов за все время не было. Если и были какие-то мелкие моменты, то всегда все быстро решалось и никаких проблем. Весь коллектив клуба, который я знаю - приятные люди и знают, и любят своё дело. Я желаю процветания клубу и развития. За два года, которые мы с ними, они очень поменялись в лучшую сторону.
Information taken from google.com

Halina Brodska

27.02.2020
Free Riding Club - не лише кінний клуб, де навчають всіх бажаючих, хто має серйозні наміри. Це ще безкоштовна дитяча школа і кінний табір. Клуб пропагує відповідальне і гуманне ставлення до коней, програма навчання має спортвну спрямованість, в Клубі немає прокату і випадкових людей. Учні Клубу - це команда.
Information taken from google.com

Дар'я Цуканова

11.02.2020
Отличное место, чтобы научиться конной езде, как для новичков, так и для продвинутых всадников. Клуб предоставляет всё необходимое начиная от лошади и заканчивая амунициями. Для тех кто занимается постоянно есть даже возможность оставить вещи в шкафчике в раздевалке. Тренера как отдельный вид искусства. Заботятся о учениках, как о собственных детях. Не только научат, но и всегда поднимут расположение духа. В общем по всем характеристикам отличное место, однозначно рекомендую!)
Information taken from google.com

Yuriy Lytvyn

17.09.2018
nice place
Information taken from google.com

Next to Charity equestrian club FREE RIDING CLUB

Restaurant

Brugge

419 m. Marshala Koneva Street, 8, Kyiv

(067) 992-91-91

Restaurant

Ozero

444 m. street Marshala Koneva 8, Sportlife building

(099) 300-00-77

Hotel

FAVOR PARK Hotel

447 m. 6 Marshala Konyeva street, Kyiv

(044) 206-07-22

Cafe

Eat Easy

468 m. 12, St. Glushkova, Kyiv

(067) 375-77-55

Restaurant

Eshak on the Teremkу

587 m. 10/1 Marshala Koneva St

(096) 600-33-33

Cafe

Coffee club

592 m. 10/1 Marshala Koneva St

(093) 368-01-46

Restaurant

Restomarket "MoreIsti"

594 m. Marshala Koneva Street, 10/1, Kyiv

(097) 797-30-15

Carting

"Need for Speed"

652 m. 9 Academician Glushkov Ave

(095) 102-02-35

Child Center

Roboua

683 m. 6 Glushkova str., Kyiv

(044) 227-20-20

Abandoned buildings

Ice stadium

690 m. 7 Glushkova Ave

Join Us on Our Social Networks