Finished

Date and time

Add to calendar
Fri 15 Dec 11:00 - Sat 16 Dec

Average bill

Average bill

TBA

Address

MUSEUM OF BOOKS AND TYPOGRAPHY OF UKRAINE Building 11, 9 Lavrska St., Kyiv

Phone

Call

(044) 280-79-76

Follow me

About event

Друзі, 15-го та 16-го грудня 2017 р. Фестиваль української дитячої книги «Зимові забави Азбукового Королівства»

запрошує вас до казкового світу дитячої (і не тільки) книги.

Ми пропонуємо наповнити два дні нашого фестивалю цікавими пригодами та спільно створеними історіями.

У нашому просторі панує сковородинський дух свободи і творчості: ви та ваша дитина зможете обрати те, що вам до смаку, знайти свою «сродну працю».

На майстер-класі з атрибуції стародруків «Таємниці давніх книжок» від Валентини Бочковської, директора Музею, ви матимете можливість зануритися в тексти книг, яким понад 300-400 років. Кожен відвідувач зможе на деякий час відчути себе справжнім дослідником і не лише доторкнутися до наших найдавніших книг, а й спробувати прочитати їх та відкрити їхні таємниці.

В імпровізованих майстернях книголюби та книголюбчики долучаться до магії створення книги.

Майстер-клас «Скрипторій» познайомить з історією виникнення абетки, типами давнього письма – уставом, півуставом, скорописом; ви також зможете більше дізнатися про матеріали, за допомогою яких створювали рукописні книги.

У «Музейній папірні» ви ознайомитеся з історією виникнення паперу, з процесом його виготовлення і зможете зробити папір власними руками.

«Лаврська друкарня» подарує можливість відчути себе помічником першодрукаря, побачити, як друкували в давнину зі спеціальних друкарських форм на верстаті і зробити власний відбиток.

На майстер-класі «Мармурування» ви зможете осягнути секрети одного з давніх способів декоративного оздоблення книжкової оправи і створите власну. У творчих майстернях Музею Ви зможете зробити вітальні листівки, закладки для книг, які стануть приємним нагадуванням про час проведений з нами.

Новинка серед музейних майстер-класів - «Граттаж» (воскографія) познайомить вас зі способом створення ілюстрації, який застосовували графіки на поч. ХХ ст. Майстер-клас розширить ваше уявлення про створення ілюстрації, адже малюнок можна створити не тільки фарбами, кольоровими олівцями, вугіллям та тим, що, власне, малює. Від фр. Gratter - шкребти, дряпати – це спосіб нанесення малюнка шляхом продряпування пером або гострим інструментом на папері чи картоні, попередньо оброблених спеціальною сумішшю барвника та воску.

Для тих, чий девіз: «Жодного дня без пригод!», шукачів таємничих скарбів та пригод ми підготували купу цікавих ігор та квестів: 3 квести для справжніх книголюбів «У пошуках музейних скарбів» (від 5 до 9 років; від 9 до 12 років; від 12 років); гра «Розпізнай герби друкарів України», який дасть можливість не тільки відчути себе дослідником-геральдистом, але й ознайомитися з короткою історією власників гербів, друкарень та видань, здійснених у них); гра «Добери назву професії творців старовинної книги» - загадка, відгадуючи яку Ви дізнаєтеся про процес створення стародруків багато несподіваного і цікавого; гра «Меморі» - хороший спосіб перевірити власну пам'ять та потренувати її.

У нас на Вас чекають пригоди!

Вартість денного вхідного квитка:

• дорослий – 30 грн;

• студентський – 20 грн;

• дитячий, пенсійний – 10 грн;

• сімейний квиток:

- для 2-х дорослих та 1-3 дітей (до 16 років) – 50 грн;

- для одного дорослого та 1-3 дітей (до 16 років) – 30 грн.

Родинам учасників АТО вхід безкоштовний.

Програма фестивалю формується, слідкуйте за оновленнями. Відвідайте сторінки Музею книги і друкарства України в соціальних мережах:

https://goo.gl/UMBnLF

http://vuam.org.ua/uk/704:Новини

та сторінку фестивалю «Азбукове Королівство Магів і Янголів» на Facebook:

http://goo.gl/vDeo1U

Музей розташований на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника за адресою: вул. Лаврська 9, корп. 9.

Тел. 044-280-66-23, 280-79-76

Увага! На час Фестивалю «Зимові забави Азбукового Королівства Магів і Янголів» Музей книги і друкарства України не надаватиме послуг з проведення оглядових екскурсій.

Review 0

No review

Next to Зимові забави Азбукового Королівства

Today
Festival | Free | With kids | Cinema | Online

Children Film Festival 2020

Date and time

Add to calendar
Fri 29 May 10:00-22:00
Festival | With kids | Outdoor

Balloon Festival "Mom, I'm home"

Date and time

Add to calendar
Fri 26 Jun 05:00-08:00
Today
Free | With kids | Online

Tales of the Lyricist Sasha

Date and time

Add to calendar
Fri 29 May 21:00-21:30
Today
With kids | Outdoor

Quest "Around the World" for children in nature in the Botanical Garden. Grishka

Date and time

Add to calendar
Fri 29 May 17:30-18:30
Tomorrow
Sport | With kids | Outdoor

Kyiv Spring Challenge 2020

Date and time

Add to calendar
Sat 30 May 09:00-19:00