Илон Маск и пришельцы: ТНМК выпустили клип на песню «Контакт»

15.09.2020
528
3569
Илон Маск и пришельцы: ТНМК выпустили клип на песню «Контакт»

ТНМК презентовал «Контакт» — первый трек из нового альбома, над которым сейчас работает группа. Эта песня является своеобразным экспериментом — группа сделала ее в кооперации с украинским битмейкером и аранжировщиком Юрием Медведем (Kodzu).

Фактически сингл «Контакт» представляет собой положенный на музыку юмористический научно-фантастический рассказ: Маск звонит Фаготу и сообщает, что тот выбран для первого контакта с иностранной цивилизацией синими женщинами с планеты Венера.

«Пісня «Контакт» — це перший трек із нової платівки, яка якраз у нас у роботі. Коли настав жорстокий карантин, ми вирішили, що розпочнемо знайомити людство з новою фазою ТНМК саме з цього треку, адже ми всі хочемо повернути контакт із громадськістю, з друзями, з родичами», — объясняет Фоззи.

Песня «Контакт» особенная для ТНМК.

«Ми дуже любимо експериментувати — зі стилями, з різними напрямками в музиці, з нашими бажаннями. І трек «Контакт» показує, як далеко ми можемо зануритися в цих своїх експериментах. Нам було дуже цікаво й дуже сподобалося експериментувати з баченням саунду і відчуттям груву молодого саундпродюсера й бітмейкера Юрія Медведя. Можу сказати, що це новий Танок, якого ви ще досі не чули», — интригует Фагот.

При этом артисты решили не останавливаться в своих экспериментах только на звуковой составляющей, но и немного поиграть с визуальным рядом к песне.

«Ми запропонували докластися до роботи над кліпом талановитій художниці й режисерці Марії Оз. Я давно лайкаю в інстаграмі її роботи, бо мені завжди подобалося й подобається щось таке нове, незвичне й цікаве. І коли ми запропонували їй послухати трек і сказати, чи захоче вона намалювати щось особливе саме під цю пісню, то вона відповіла: «Ого! Наскільки потужно!». І я зрозумів, що є контакт, кліп вийде яскравим», — комментирует Фагот.

Идея песни появилась как-то во время гастролей ТНМК в Карпатах.

«Оскільки я боюся літати, то залишився чекати на потяг. У мене був вільний день у горах і я витратив його на написання радісної пісні про те, як Фагот летить у космос на контакт з інопланетною цивілізацією синіх жінок. Тобто, пісня, яка має ключовий рядок «лечу до тебе», розпочалася з аерофобії», — признается Фоззи.

Наша платформа тщательно собирает и освещает все концерты, которые планируются в столице. Чтобы не пропустить ни одного, следите за нашей афишей.

Напомним, что ранее мы расспрашивали у исполнителей, музыкальных журналистов, концертных фотографов и пиарщиков, как звучит Киев.

Отзывы Отзывы про организатора 0

Оставьте свой отзыв