Адрес

улица Олеся Гончара, 84, Киев

Телефон

Call

(044) 482-23-71

Часы работы

Закрыто Часы работы

О месте

Французький Інститут в Україні (ФІУ), розташований у Києві та підпорядкований Посольству Франції в Україні, було створено у 1994 році на підставі міжурядової угоди. Місією Французького Інституту в Україні, як і місією близько 150 французьких культурних закладів закордоном, керованих Міністерством Закордонних справ та Міжнародного розвитку Франції, є поширення французької мови та культури, а також налагодження довгострокових партнерських стосунків з українськими діячами у царинах освіти, науки, культури та творчості.

Французький Інститут в Україні пропонує у своєму приміщенні у Києві, на вулиці О. Гончара, 84, курси французької мови для дуже широкої аудиторії. Їхня основна мета —розвивати вміння відвідувачів курсів спілкуватися французькою у різноманітних ситуаціях повсякденного життя. Крім того, ФІУ пропонує підготовку та складання іспитів (DELF, DALF, TEF, TEFAQ тощо), кожен з яких дозволяє оцінити свої знання та підтверджує певний рівень володіння французькою мовою.
У ФІУ знаходиться також медіатека, яка пропонує українській публіці широкий вибір франкомовних видань та відео- та аудіоматеріалів. Це – єдиний в  Україні  офіційний інформаційний центр, який знайомить українців з тенденціями, місцями та подіями сучасної Франції. У медіатеці також є окремо відведений дитячий відділ.
ФІУ взаємодіє з українськими державними та приватними закладами по всій території України з метою запровадження проектів співробітництва, призначених для широкого загалу та, особливо, для молоді у таких трьох царинах:
Царина культури
Культурні заходи представляють українській публіці та фахівцям сучасну французьку культуру у всій її різноманітності: кіно, театрально-сценічне та образотворче мистецтво, література, дискусії, різноманітні проекти в усіх галузях та дисциплінах художнього мистецтва. Ці проекти проводяться у співпраці з місцевими установами та партнерами з метою створення довготривалих зв’язків між французькими та українськими культурними діячами та організаціями. Фестиваль Французька весна, який з 2004 року проводиться щорічно у квітні, — найяскравіша культурна подія ФІУ.

Наукова та університетська царина
ФІУ – інформаційний центр для українських студентів, які прагнуть здобути частину освітньої підготовки у Франції. У рамках університетського співробітництва ФІУ забезпечує взаємодію між французькими та українськими навчальними закладами. Французький Інститут є ключовим партнером під час організацій конференцій та семінарів у різних галузях знання та бере участь у різноманітних заходах, присвячених науці та молоді.

Освітня та лінгвістична царина
Діяльність ФІУ у партнерстві зі школами та університетами: просування Франкофонії та її цінностей, допомога у професійній підготовці вчителів та викладачів французької (програма PRO FLE, стажування)… ФІУ ставить собі за мету покращення якості освіти в Україні, приділяючи особливу увагу інноваціям, особливо, цифровим навчальним технологіям.

Французький Інститут взаємодіє з мережею закладів «Альянс Франсез» в Україні, які знаходяться у Дніпрі, Харкові, Львові, Одесі, Рівному та Запоріжжі. Організація більшості проектів та ініціатив у регіонах проводиться спільно з Французьким Інститутом. Підтримка приватних підприємств – інший вирішальний фактор, що забезпечує популярність та успішність діяльності Французького Інституту в Україні. 

 

Отзывы 8

Vladislav Novak

21.03.2018
Учился здесь, все понравилось :)
Информация взята с google.com

Serhii Ivanovich

16.09.2017
Центр французької мови та культури.
Информация взята с google.com

Ева-Эмилия Кульчицкая

13.09.2017
Сергею Евстафьевичу Опацкому слава ^^ (DALF C1 с первого раза сдали, я и брат, без предыдущего опыта сдачи B2 и т.д.)
Информация взята с google.com

Евгения Лисовенко

09.11.2016
Лучшее место для изучения французского языка и погружения в культурный мир Франции! Стандартные и интенсивные курсы для любого уровня знаний и возраста, подготовка к экзаменам, деловой французский, программа по литературе и театральная группа, разговорный клуб, медиатека, различные мероприятия... Замечательные преподаватели (мои личные фавориты: Сергей Опацкий и Сергей Чезганов). Очень и очень рекомендую!
Информация взята с google.com

Yasmina Shen

31.08.2016
Хорошая библиотека франц текстов. Вообще, в плане доступности различных обучаючих программ, намного доступнее гёте. Тут есть любая информация о предстоящих культурных ивентах и даже про экзамены по языку и подготовку к ним.
Информация взята с google.com

Vyacheslav Toporov

30.06.2016
Рай для тих, хто бажає нарешті parler français! Курси, бібліотека, купа заходів - все, щоб долучитися до французької культури та світогляду. Для всіх інших - кафешка зі смацною кавою, сендвічами та іншими перекусками
Информация взята с google.com

Anton Mykhailiuk

12.06.2016
Очень хорошая медиатека.
Информация взята с google.com

Мария Кривохат

17.03.2016
Дуже затишно, привітний персонал, безліч цікавих подій. Обожнюю це місце! Дуже вдячна організаторам)))
Информация взята с google.com

Рядом с Французкий институт в Украине

Ресторан

Piccolino

54 м. ул. Гончара, 67

(067) 538-04-38

Кафе

Миндаль Coffee Room

74 м. улица Гоголевская, 1-3, Киев

(063) 802-24-36

Учебное заведение

Украинско-американский Гуманитарный Институт

100 м. вулиця Тургенєвська, 8/14, Київ, Украина, 01601

(044) 236-90-85

Детский центр

ART4KIDS

111 м. Переулок Аллы Горской, 5, Киев

(067) 469-49-85

Бар

Neon Bar

111 м. ул. Гоголевская, 2А

(099) 012-93-29

Ресторан

Menya Musashi Gonchara

146 м. ул. Олеся Гончара, 77, Киев

(096) 511-25-25

Учебное заведение
Ночной клуб

MK Music Space

169 м. ул. Богдана Хмельницкого 57Б, Киев

(095) 179-38-34

Культурный центр

Дом "Мастер Класс"

169 м. ул. Богдана Хмельницкого 57Б, Киев

(044) 594-10-63

Кинотеатр

Киноклуб Polotno

172 м. улица Богдана Хмельницкого, 57б, Киев