Закончено

Дата и время

Add to calendar
Ср 26 июн 19:00-20:30

Цена

Цена

Будет объявлено позже

Адрес

Книжный магазин Е улица Николая Лысенко, 3, Киев

Телефон

Call

(044) 235-88-50

В соцсетях

О событии

Любителі детективів, гуцульського колориту, містики Параджанова та несподіваних переплетінь сюжету – запрошуємо вас на презентацію книги Marichka Kryzhanivska «Тіні», яка відбудеться 26 червня о 19.00 у «Книгарні Є» (м. Київ, вул. Лисенка, 3). На гостей чекає розмова про хитросплетіння гуцульських вірувань, автентику та сучасність під відеоряд з фільму «Тіней забутих предків» та документальних хронік. Модераторка: Kate Tolokolnikova. Вхід вільний.

«Тіні» Марічки Крижанівської — нове слово в сучасному бурхливому розвитку української жанрової літератури. Фактично, перед нами перший в історії гуцульський детективний роман! Гуцульський — не за поверховим зовнішнім антуражем і не за випадковою пов’язаністю з цією відомою карпатською територією. Ідеться про детектив, занурений у прадавні вірування гуцулів, коли ще люди та духи разом творили гармонію Всесвіту, відтак із документальною точністю перепущений через процес зйомок легендарних «Тіней забутих предків» Сергія Параджанова і доведений до наших часів, коли й відбувається несподівана розв’язка.

Марічка Крижанівська – львівська журналістка, авторка і ведуча програм «Мандрівки Україною», «Тільки у Львові», редакторка рубрики «Культура» (на «24 каналі»), а також кількох документальних фільмів-програм у сфері культурології. Окрім того дитяча письменниця, авторка казок «Різдвяна історія», «Чарівна скрипка», «Принц і Намистинка», «Пригоди піжамчиків», «Таємниця львівського годинникаря» (видано також шрифтом Брайля), «Дітям про футбол», «Веселі ангелята», «Маленька Зіронька» (перекладено французькою мовою). Казки друкували у періодиці Чикаго – газеті «Тиждень і люди». Дипломантка міжнародного літературного конкурсу "Коронація слова" у 2018 році за роман «Тіні».

Отзывы Отзывы про организатора 0

Оставьте свой отзыв