Закончено

Дата и время

Add to calendar
Вт 14 мая 16:00-17:30

Цена

Цена

Бесплатно

Адрес

Национальная библиотека Украины имени Ярослава Мудрого ул. Михаила Грушевского, 1, Киев

Телефон

Call

(044) 278-85-12

О событии

14 травня 2019 року о 16:00 у Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого за адресою: вул. Набережно-Хрещатицька, 1, відбудеться авторська презентація видання «Старий Хрещатик і його домовласники» (Київ : Сучасний письменник, 2019).

Нова книга відомого києвознавця Аркадія Третьякова розповідає про центральну вулицю Києва – Хрещатик.

Хрещатик – найголовніша вулиця Києва, визнаний символ столиці України, одна із найважливіших її артерій, що сполучає три історичних райони – Старе місто, Печерськ та Поділ і три центральні площі – Європейську, Незалежності, Бессарабську. Кожен будинок тут має свою історію і своє обличчя, завдяки чому Хрещатик завжди залишається неповторним. Але якщо Києву понад півтора тисячоліття, то вік Хрещатика налічує трохи більше двох сотен років. І все-таки це – головна вулиця, хоч і найкоротша з поміж центральних магістралей європейських столиць: усього 1200 метрів».

Автор детально описує кожен будинок на старому Хрещатику. Знайомить читача з історією створення, архітектурою споруд. Розповідає про архітекторів, жителів вулиці, домовласників, суспільне життя і торгівлю.

Видання буде цікавим киянам, гостям Києва, дослідникам історії міста.

Про автора:

Аркадій Павлович Третьяков народився 11 травня 1947 року в Києві. Закінчив Київський технікум залізничного транспорту (1966) та географічий факультет Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка (1972). Працював у науково-дослідних і проектних інститутах, у комерційних структурах. Видав книги на київську тематику: «Бессарабская площадь» (2013), «Привіт з Хрещатика» (2015), «Мала Васильківська. Шота Руставелі. Культурологічний путівник» (2016), «Купцы города Киева» (2017).

Отзывы Отзывы про организатора 0

Оставьте свой отзыв

Рядом с Презентація книги Аркадія Третьякова «Старий Хрещатик і його домовласники»

Бесплатно
Выставка
Бесплатно | Выставка

Выставка «Создать фильм Довбуш»

Дата и время

Add to calendar
Пн 02 окт 11:00-17:00
Бесплатно
Ярмарка
Бесплатно | Ярмарка

Осенний Ярмарок в «Праге»

Дата и время

Add to calendar
Сб 07 окт 12:00-18:00