Закончено

Дата и время

Add to calendar
Сб 03 ноя 12:00-13:15

Цена

Цена

135-350 грн

Адрес

Дом художника ул. Сечевых Стрельцов, 1-5, Киев

Телефон

Call

(044) 272-05-35

В соцсетях

О событии

Наближається найчарівніша подія осені! Класика, джаз та сучасна магія!

Майстри ілюзії та оркестр - унікальний концерт для дітей і дорослих проекту Класика Плюс, який відбудеться 3 листопада у Будинку художника. У ньому беруть участь провідні українські музиканти - Біг-бенд Національного президентського оркестру та відомі фокусники-ілюзіоністи The Magic Family. Це визнані артисти оригінального жанру, творчість яких високо оцінена в Україні та закордоном, - дует «Формула любові» (Михайло та Наталія Жаворонкови) та їх син Mark Garvas. Два покоління магів створюють на сцені справжні дива, від яких перехоплює подих. Вони працюють у жанрі сценічної та інтерактивної салонної магії, поєднують найкращі традиції з новітніми світовими трендами. Яскрава родзинка концерту - фантастичне лазерне шоу від Lazerman.

Більше - про концерт та проект Класика Плюс
Музична програма – перлини класичної та джазової музики, у виконанні музикантів Президентського оркестру - є невід’ємною частиною творчого задуму, діти і дорослі почують відому музику, підсилену магічними виступами! Колектив було створено у 1991 році. З того часу музиканти співпрацювали з багатьма виконавцями та грали музику різних напрямків. Це професіонали високого ґатунку, які завжди відкриті до творчих експериментів. Художній керівник та головний диригент оркестру - Народний артист України Анатолій Молотай, диригент - Максим Гусак.
Ця подія – перший концерт з проекту Класика Плюс, далі запланована серія заходів для усієї родини, де музика у виконанні віртуозів, буде об’єднана з номерами найкращих артистів різних жанрів. Під час наших концертів діти навчатимуться слухати класичну музику у виконанні оркестру, а дорослі – ще раз переконаються у тому, що краса та любов спасуть світ! Концертний репертуар і сценарій, продумані з любов’ю до музики і дітей, враховують поради провідних спеціалістів і новітні методики! Саме тому, цей проект сміливо можна зарахувати не тільки до розважальних, але й до виховних заходів!
Тож, 3 листопада на вас очікує чудове і добре шоу у супроводі чарівної музики, яка є невід’ємною частиною вистави, щирі емоції та незабутні враження, віра в те, що дива існують! Чекаємо на вас, приходьте всією родиною! Ми приготували для вас багато приємних сюрпризів!

 

Отзывы 0

Оставьте свой отзыв

Рядом с Мастера иллюзии и оркестр. Магическое шоу для детей и взрослых

Через два дня
Фестиваль | С детьми | На улице

Фестиваль воздушных шаров «Монгольфьерия» на ВДНГ

Дата и время

Add to calendar
Чт 26 ноя 15:00-19:00
Сегодня
Концерт

«Династия». Киевский камерный оркестр. Федерико Гульельмо

Дата и время

Add to calendar
Вт 24 ноя 19:00-21:00
Сегодня
Концерт | Музыка | Выставка

Nondual

Дата и время

Add to calendar
Вт 24 ноя 20:00-23:59
Сегодня
С детьми | Искусство | Мастер-класс | Онлайн

Happy Artists - уникальная программа для начинающих художников

Дата и время

Add to calendar
Вт 24 ноя 18:00-19:30
Осталось меньше часа
С детьми | На улице | Культура

Квест "Малефисента в поиске крыльев" для детей на природе

Дата и время

Add to calendar
Вт 24 ноя 15:30-16:30
Присоединяйтесь к нам в соцсетях