Закончено

Дата и время

Add to calendar
Вс 23 дек 12:00-15:00

Цена

Цена

Нужна регистрация

ул. Крещатик, Киев, Киев

В соцсетях

О событии

Всім, всім, всім!

Кому набрид вид зрубаних новорічних ялинок, сосен, що валяються в усіх дворах і ринках після кожного 1 січня. У кого болить душа за збереження хвойних лісів на планеті. Хто хоче змінити цю дивну традицію зрубати дерева заради свят і ввести нові новорічні традиції - дарувати, садити хвойні дерева та ліса, запрошуємо стати учасниками веселого, душевного Параду Еко Дідів Морозів 23 грудня в самому центрі Києва. Що буде на нашому святі?
Веселі ігри, хороводи, знайомство всіх Еко Дідів і Екоснегурок, вручення КОЖНОМУ зареєстрованому учаснику ходи від ГО "Кедри України" в подарунок саджанця кедра. З цим саджанцем в руках зелені Діди Морози і Снігурки пройдуть дружною веселою ходою Хрещатиком, через Майдан Незалежності, Європейську площу в Маріїнський парк. Там на відкритій сцені парку Ракушці відбудеться святковий концерт із нових новорічних пісень, віршів, оповідань, казок, які присилаються на Творчий Конкурс Еко Діда Мороза, де ялинки, сосни вже ніхто не рубає, а навпаки активно саджає! А також з творчих номерів всіх бажаючих на тему подарунків і посадок хвойних дерев під Новий рік.

На сцені відбудеться нагородження всіх авторів нових природозберігаючих образів, які увійшли в Новорічну Книгу Еко Діда Мороза, яка вперше буде представлена ​​на святі та вручена її співавторам.
Також нас чекає чарівна подія - висадка саджанців кедрів учасниками свята в самому Маріїнському парку на згадку про наш захід і для очищення повітря в самому центрі столиці.

В кінці свята будемо пригощати один одного домашніми пирогами, млинцями, ароматними чаями, дарами лісу і матінки Землі! Дарувати один одному свої душевні подарунки і яскраві почуття.
Влаштуємо веселі хороводи навколо живих дерев і зарядимо простір світлими емоціями, радістю і веселощами.
 

Отзывы Отзывы про организатора 0

Оставьте свой отзыв

Рядом с Парад Эко Дедов Морозов

С детьми
На улице
Экскурсия
Quest
С детьми | На улице | Экскурсия | Quest
С детьми
Экскурсия
Quest
С детьми | Экскурсия | Quest

Квест-екскурсія «Київські коти»

Дата и время

Add to calendar
Сб 10 июн 17:00-19:00
С детьми
Мастер-класс
Экскурсия
С детьми | Мастер-класс | Экскурсия

Киевский ипподром. Экскурсии и воркшопы

Дата и время

Add to calendar
Сб 10 июн 13:00-15:00
На улице
История
Экскурсия
На улице | История | Экскурсия

Байкове кладовище: від старого до сучасного

Дата и время

Add to calendar
Вс 11 июн 13:00-17:00
Фестиваль
С детьми
Фестиваль | С детьми

Aplus Family Fest

Дата и время

Add to calendar
Сб 17 июн 10:00