Эксклюзивные комментарии alyona alyona и Jerry Heil после выступления в первом полуфинале "Евровидения-2024"

10.05.2024
24067
1195
494
Эксклюзивные комментарии alyona alyona и Jerry Heil после выступления в первом полуфинале

alyona alyona и Jerry Heil выступили с песней Teresa & Maria в первом полуфинале конкурса под номером 5 и прошли в финал. Постановщицей выступления стала украинская режиссерка и номинантка на "Грэмми" Таню Муиньо.


После выступления певицы поделились своими впечатлениями, рассказали о том, как их принимала публика, об атмосфере на бэкстейдже и о поддержке Украины.

Jerry Heil: “Дуже сильно. Насправді ми так заряджалися перед виходом на сцену. Ми проговорили, що зараз на нас дивиться вся Україна. Зараз всі ці люди, їх підтримка, кожна українська людина, і жінка, і діва стоять у нас за спиною. І вся їх сила, і вся їх віра і надія на перемогу і всі їх молитви - зараз з нами! Це реально дуже сильно допомагало. Ми реально це відчували. І я навіть перед виходом на сцену проговорила собі, вже стоячи на сцені, що це я роблю за Україну. І це дуже заряджає, чесно”. 

alyona alyona: “Я абсолютно згодна. От прям підписуюсь під кожним словом Яни, тому що ми зібрали дів в цій команді - чоловіків і жінок, але всі вони - одночасно люди і діви. Саме їхнє українське коріння, їхнє виховання і бажання жити в мирній, незалежній, без війни Україні - продукує і диктує їм, що робити, як працювати з нами, які робити рухи, яку постановку робити, у що нас одягати. Всі ці українські бренди, які пошили для нас прекрасний одяг! Всі, хто дав нам свою енергію, поділився, підтримав, написав слова підтримки до виступу і після – це все синергетично. Тобто це не виключно я і Яна пішли і зробили це. Це зробили наші величезні команди, всі українські бренди, всі українські люди. Це зробили всі ми!”

Jerry Heil: “Мені здається, що вдалось все так, як планували якісь вищі сили. Бо було дуже емоційно, ми з Альоною пережили дуже багато моментів, які могли б нас налякати перед цим, але ми це прожили і вийшли на сцену та ще раз перепрожили цю пісню. З болем - я вдарилась коліном, Альона перед цим упала. 

Вчора я дуже багато читала Twitter - іноземці пишуть, що це, як молитва - молитва за світ! Мені дуже сподобався такий коментар: Це як молитва. Господь прийшов і почав співати українською”.

alyona alyona: “Я згодна. Ви знаєте, підтримка самих українців відчувається, незалежно від того, хто б там що не писав і не казав: хейт, хейт. Але ж можна серед всього поганого бачити гарне. Що я, що Яна - ми вміємо це робити. Інакше ми б просто потонули в чужому нещасті, але ми бачимо це щастя і найважливіше, що нас підтримують наші команди і підтримують наші батьки. Батьки кажуть, що через нас говорить бог, що це наші таланти. Тому ми це робимо і для нас це дуже важливо. Для нас велика честь представляти Україну і ми робимо все можливе, щоб гідно її представити”.

Про атмосферу на бекстейджі та в залі: “Ми з Яною часто говоримо про те, що це не змагання, це - літній табір. Ми прийшли всі поспівали, розспівується хтось один, інші підійшли - розспівується вже 10. Поспівали, посміялись,  обмінялись мерчем, познімали контент, попідкалували один одного і пішли репетирувати. 

А в залі люди просто вибухали. Ви можете ще раз передивитись наш виступ з Яною і прям написати в коментарях на ютьюбі, чи помітили ви, коли люди кричали. Скільки разів вони кричали під час виступу, з якої гучністю. Для нас це - найбільший показник”.

Гранд-финал конкурса состоится в Мальме в субботу, 11 мая.

Видео. Выступление alyona alyona и Jerry Heil в первом полуфинале "Евровидения-2024" https://youtu.be/-qjs54ZTRBQ?si=ZIrnBk1vXEbFrMv8

Интересный факт: Украина — единственная страна на "Евровидении", которая каждый раз проходит в финал, не только на протяжении всех лет ее участия, но и вообще в истории конкурса.

alyona alyona x Jerry Heil объявляют 2 больших концерта, первые после Евровидения:

  • во Львове 25 июня, FESTrepublic, ул. Старознесенская, 24-26
  • в Киеве 28 июня, Stereo Plaza, просп. Валерия Лобановского, 119

Концерт | Музыка

Alyona Alyona та Jerry Heil

Пт 28 июн 19:00-21:00

У зрителей будет возможность услышать главные хиты каждой из артисток, а также испытать нереальные эмоции от совместных треков и главного хита “Teresa & Maria”, который прозвучит на главной сцене Европы уже в мае. Также ожидаются и премьеры новых песен.

Отзывы Отзывы про организатора 0

Оставьте свой отзыв