Закончено

Дата и время

Add to calendar
Сб 01 дек 20:00-23:59

Цена

Цена

1550 - 2350 грн

Адрес

ATLAS ул. Сечевых Стрельцов, 37-41, Киев

Телефон

Call

+380 67 155 2255

В соцсетях

О событии

Тілль Ліндеманн - соліст культової німецької рок-групи Rammstein виступить з ексклюзивним концертом в Києві 1 грудня в клубі "Atlas" зі своїм авторським проектом Lindemann. Захід відбудеться в рамках книжково-музичного туру артиста по країнах Східної Європи, де він також представить поетичну збірку «Messer».

Проект Lindemann був створений Тіллем Ліндеманном і шведським музикантом Петером Тегтгреном (групи Hypocrisy і Pain) в січні 2015 року, а перший альбом дуету Skills In Pills в стилі індастріал-метал музиканти випустили 23 червня. Звукозаписна компанія Warner Music нарекла його тоді "найнещаднішим і крутим альбомом року", а сингл "Praise Abort" викликав бурю обурення громадськості, що принесло музикантам перші місця в європейських чартах.

У Києві співак також представить оновлений збірник своїх віршів «Messer», над ілюстраціями якого працював відомий художник Ден Зозуля.

Вперше «Messer» була презентована в 2003-му році. Тоді дизайнер по світлу групи Rammstein Герт Хоф і Тілль Ліндеманн вперше представили шанувальникам вірші, які стали свіжим віянням кітчу: елегійного безвихіддю «Лісового царя» і здоровим, м'язистим ультранасиллям. Ще б пак - Тілль Ліндеманн був сорокарічним панком в вічних опіках і саднах від вибухів на «вогняному шоу» Rammstein; Герт Хоф - його світловим дизайнером.

До виходу книги, друзі організували андрогін фотосесію Тілля в білому комбінезоні з білими манекенами. Сам збірник після виходу ще довго красувався на головних сторінках німецької преси як найбільш грубе, вульгарне, брудне явище в масовій культурі. Шанувальники були в захваті.

«Звичайно, поверхнево тексти відзначені насильством і всіма видами провокацій. Однак, якщо вчитатися уважно, відкривається комічність, яку мало хто помічає. Іноді я сам себе запитую, що за монстра я там створив? Але, з іншого боку, читаючи ці вірші, ти тихо смієшся і радієш своєму маленькому, брудному, чорному «декому», - коментує поезію сам Ліндеманн.

Отзывы 0

Оставьте свой отзыв

Рядом с Till Lindemann "Messer" presentation, Kiev - 01.12.2018

Сегодня
Фестиваль | Кино

Kyiv International Short Film Festival (KISFF2019)

Дата и время

Add to calendar
Сб 20 апр 18:00-23:59
Концерт | На улице | Музыка

MONATIK Love It РИТМ

Дата и время

Add to calendar
Сб 01 июн 20:00-23:00
Концерт | Музыка

The Chemical Brothers

Дата и время

Add to calendar
Сб 15 июн 20:00-23:00
Через два часа
Фестиваль | Бесплатно | С детьми | На улице | Еда и напитки

Kyiv Coffee Festival vol.5

Дата и время

Add to calendar
Сб 20 апр 11:00-23:00
Завтра
Экстрим | Экскурсия

Никольская дренажно-штольневая система

Дата и время

Add to calendar
Вс 21 апр 13:00-15:00
Бизнес | Лекция | Конференция

ЛОБ19 - Лаборатория Онлайн Бизнеса

Дата и время

Add to calendar
Пт 17 мая 08:00-18:00

Kyivmaps в Telegram!

Узнавайте круглосуточно о крутых ивентах и новых столичных заведениях. Присоединяйтесь к нам в Telegram!

Подписаться