Закончено

Дата и время

Add to calendar
Пн 27 авг 10:00-19:00

Цена

Add to calendar
Бесплатно

Адрес

Центр украинской культуры и искусства улица Хоривая, 19, Киев

Телефон

Call

0444251266

О событии

31 липня – 27 серпня 2018 р.

Відкриття – 31 липня о 18:30

 

Місце проведення: І поверх Центру Української Культури та Мистецтва,

м. Київ, вул. Хорива, 19-В, тел. (044) 425-12-64,  (044) 425-12-66.

За підтримки Центру Української Культури та Мистецтва.

 

До експозиції увійдуть близько 30 живописних полотен, створених у 2016-2018 роках, у техніках олійного та акрилового живопису. Це перша персональна виставка художниці, присвячена найяскравішим спогадам та мріям про подорожі.

Для Ann Polo всі мандри – це поєднання знайомства з тим, що створила природа та з тим, що збудували люди. Їй зустрічалися природні дива, від яких неможливо було відвести погляд та архітектурні шедеври, від яких перехоплювало подих і тремтіли руки. Тепер їх, втілених у живописних творах, можна побачити в експозиції.

Ось так художниця описує ідею виставки: «У кожній подорожі зустрічалися місця, про які я думала, що треба ще туди повернутися. Або, як би хотілося тут пожити хоча б місяць… І частиною цих місць я мрію поділитися з іншими людьми, втіливши їх у своїх роботах. Мені дуже хочеться, щоб люди мали змогу познайомитися з цими куточками світу та закохатися в них так само, як і я, побачивши їх з трохи іншого боку».

За словами Ann Polo, для неї архітектура – це не просто будинки, а думка архітектора про ідеал, яка застигла в певний момент часу. Деякі з них хочеться обійняти і сидіти поряд дуже довго, прислухаючись до неймовірної історії цих споруд, роздивляючись кожен маленький камінчик чи візерунок.

Художниця каже: «Світ навколо нас такий яскравий та жвавий, він постійно змінюється, кожен момент є неповторним, і ти намагаєшся доторкнутись до нього, відчути та залишити з собою назавжди!».

Ann Polo народилася у місці козацької слави – Запоріжжі. Навчалася в Класичному ліцеї при Запорізькому державному університеті, в якому, окрім основних дисциплін, викладали живопис, танці та гру на музичних інструментах. У школі декілька разів проводили виставки її художніх робіт.

 Після закінчення ліцею вона вирішила піти на економічний факультет, і лише в 2013 році знову повернулася до живопису. Деякий час це було хобі. Одначе, в 2016 році усвідомила, що це більше, ніж улюблене заняття. Майже рік Ann Polo навчалася малюнку та живопису у майстерні Анатолія Твердого, а потім –  у відомого художника-живописця Віктора Семеняка. Вони допомогли художниці вийти на новий рівень майстерності та бачення світу.

У 2018 році Ann Polo взяла участь у Всеукраїнській виставці «Писанка арт-фест» та у виставці «220 abstract art fest».

 

До зустрічі! Вхід вільний!

 

Час роботи виставкових залів:
Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00; Сб. – 10:00 – 18:00; Нд. – вихідний

 

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В
ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)
www.dolesko.com

 

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: olga.muz@dolesko.com.

Отзывы 0

Оставьте свой отзыв

Рядом с Персональна виставка творів Ann Polo «Мрії та спогади»

Концерт | На улице | Музыка

MONATIK Love It РИТМ

Сб 01 июн - Сб 01 июн
Концерт | Музыка

The Chemical Brothers

Сб 15 июн - Сб 15 июн
Концерт | Музыка

Loqiemean в Киеве

Пт 05 апр - Пт 05 апр
Концерт | Музыка

Sepultura • 9 апреля • Киев, клуб Bingo

Вт 09 апр - Вт 09 апр
Концерт | Музыка

LP. Heart To Mouth Tour. KYIV

Вс 14 апр - Вс 14 апр
Фестиваль | Бесплатно | С детьми | На улице | Еда и напитки

Kyiv Coffee Festival vol.5

Сб 20 апр 11:00-23:00