Закончено

Дата и время

Add to calendar
Ср 31 окт 09:00-20:30

Цена

Цена

1200 грн

Адрес

Конгрессно-выставочный центр "Парковый" Парковая дорога, 16a, Киев

Телефон

Call

(044) 594-88-88

В соцсетях

О событии

KYIV SMART CITY FORUM`18 – одна з головних подій Східної Європи, присвячена популяризації smart city-технологій та впровадженню інноваційних рішень у містах. Форум стане платформою для активної спільноти, яка цікавиться міською тематикою.

Переваги форуму:
- 50 спікерів.
- 6 тематичних секцій.
- Понад 1200 учасників.

Основні теми дискусій:
Інтелектуальна транспортна система міста.
Міська архітектура, урбанізм, smart building.
Електронна демократія, відкритий уряд та громадські ініціативи.
Креативна економіка та освіта. Стартапи та блокчейн-технології.
Екологія та енергоефективність.
Серед учасників форуму – досвідчені фахівці та експерти у сфері розбудови міста та впровадження сучасних smart-технологій в міську інфраструктуру

Про ініціативу KYIV SMART CITY:

Kyiv Smart City об'єднує киян, бізнес, активістів та владу міста задля розвитку розумної міської інфраструктури. Робота здійснюється на принципах відкритих даних, розумного і прозорого управління та перетворення Києва на інноваційне, цифрове та прогресивне місто. Концепція покликана створити можливості для еволюції столиці, поєднуючи стратегічний підхід, технологічні досягнення та широке залучення громадськості до творення нової якості життя.

Кращі експерти, технологічні кейси від вендорів, бізнеси в галузі креативної економіки, досвід впровадження smart city в Україні та світі. Якщо ви цікавитеся міською тематикою – ця подія для вас!
 

Отзывы Отзывы про организатора 0

Оставьте свой отзыв