Дата и время

Add to calendar
Вс 26 сен 17:00-18:05

Адрес

Киевский академический театр кукол улица Михаила Грушевского, 1А, Киев, Украина, 01601

Телефон

Call

(044) 278-05-66

О событии

Наш театр знову звертається до світової класики літератури. Цього разу на сцені оживуть образи найвідомішої казки німецького письменника Вільгельма Гауффа "Карлик Ніс". 

Не сумнівайтеся - на вас чекає неймовірний мюзикл для сімейного перегляду з перетвореннями, чаклунством, чарами, містикою та фантастикою. А чи може бути інакше, коли стара Чаклунка перетворила зухвалого хлопчика Якова за його глузування та жарти на адресу її непривабливого вигляду, зокрема довжелезного носа, на потворного карлика із ще довшим та ще огиднішим носом. Запроторений у чуже тіло, Яків вимушений тікати з рідного містечка, де його не впізнають сусіди та рідні, а його батьки - мати, зеленщиця на ім'я Ханна, та батько, швець на ім'я Фрідріх - виганяють з дому.  

Нині вигнанець, Яків вирушає у мандри. Позбавлений свого звичайного вигляду, молодості та юнацького хисту, він виявляється тепер неабияким вправним кухарем. Завдяки своєму довгому носу Яків може відчути аромати найвишуканіших страв та напоїв, приготувати найсмачніші наїдки, достойні навіть першого столу королівства. Так новоспечений Карлик Ніс опиняється на кухні самого герцога, де він знайомиться з Гускою. 

Птаха одразу здалася хлопчику незвичайною. Виявляється, що і вона - жертва чарів старої Чаклунки. У тілі білої гуски заховано маленьку дівчинку на ім'я Гретхен.

Разом діти тікають з палацу Герцога та звільняються від чарів, повертаючи собі свій звичайний вигляд. Однак тепер дітлахи мають повернутися додому, де, на жаль, на їх повернення вже ніхто навіть не сподівається. 
 

Отзывы Отзывы про организатора 0

Оставьте свой отзыв

Рядом с Карлик Нос

Сегодня
На улице | Театр

S V O I иммерсивное представление о дружбе

Дата и время

Add to calendar
Вт 21 сен 18:00-19:00
Через два дня
С детьми | На улице | Культура | Искусство | Театр

«THE TIME» спектакль-променад

Дата и время

Add to calendar
Чт 23 сен 18:00-19:30
Проходит сейчас
Бесплатно | С детьми | На улице | Культура | Искусство

Лето на ВДНХ - время выйти на улицу!

Дата и время

Add to calendar
Сб 01 мая 10:00 - Вс 31 окт 12:00
Сегодня
Театр

Спектакль-детектив "Мышеловка"

Дата и время

Add to calendar
Вт 21 сен 19:00-21:15
Сегодня
Театр

Пепел

Дата и время

Add to calendar
Вт 21 сен 19:00-21:20